Preskoči na sadržaj
Usporedi PSV vs Kryvbas KR

PSV vs Kryvbas KR Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite PSV i Kryvbas KR: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

PSV PSV Domaćin
Kryvbas KR Kryvbas KR Gost
PSV
80.0
P N P P P I I P P P

Zadnjih 10 Utakmica

Kryvbas KR
61.9
P P N I P P I P I N

Osvojene Kategorije

13

PSV

1

Neriješeno

1

Kryvbas KR

Radar Učinka

PSV
Kryvbas KR

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
70%

7P, 1N, 2I

50%

5P, 2N, 3I

Golova po Utakmici
2.9

29 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

1.7

17 / 10 utakmica

Gol Razlika
+13

+13

+2

+2

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
90%

9 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
90%

9 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
R. Pepi (7 golova)
G. Mendoza (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 12 / 2. Poluvrijeme: 17
1. Poluvrijeme: 13 / 2. Poluvrijeme: 6
Pobjede Kod Kuće
80%

4P / 5 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
60%

3P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
78.6

Težina Lige: 80.0, Kvaliteta Protivnika: 61.8

72.8

Težina Lige: 98.0, Kvaliteta Protivnika: 67.3

Protiv Elitnih
100%

2P / 2 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Očekivani golovi (xG)
3.64

Stvarno: 2.9 | Razl: -0.74

2.78

Stvarno: 1.9 | Razl: -0.88

Korigirana Snaga
80.0

Napad: 100, Obrana: 60.0, Forma: 90.0

61.9

Napad: 77.8, Obrana: 53.2, Forma: 61.4

Analiza Vremena Golova

4

0-15'

4
2

16-30'

3
4

31-45'

4
7

46-60'

3
3

61-75'

3
9

76-90+'

2
PSV
Kryvbas KR
PSV

Analiza Snage

80.0

Ukupno

Napad 100
Obrana 60.0
Forma 90.0
Dosljednost 53.2
Kryvbas KR

Analiza Snage

61.9

Ukupno

Napad 77.8
Obrana 53.2
Forma 61.4
Dosljednost 45.7

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

80.0 vs 98.0

Kvaliteta Protivnika

61.8 vs 67.3

Protiv Elitnih

100% vs 40%
PSV logo PSV
P
Go Ahead (70%)
N
Ajax (67%)
P
Zwolle (54%)
P
Sparta (49%)
P
Utrecht (70%)
I
Telstar (69%)
I
NEC (64%)
P
AZ (67%)
Kryvbas KR logo Kryvbas KR
P
Veres Rivne (67%)
P
Karpaty Lviv (81%)
N
SK Poltava (50%)
I
Dynamo Kyiv (78%)
P
Rukh Vynnyky (44%)
P
Kudrivka (60%)
I
LNZ Cherkasy (74%)
P
Epitsentr (74%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Go Ahead G
4 - 1 P
70%
Ajax G
2 - 2 N
67%
Zwolle D
6 - 1 P
54%
Sparta G
2 - 0 P
49%
Utrecht D
4 - 3 P
70%
Telstar G
1 - 3 I
69%
NEC D
2 - 3 I
64%
AZ D
2 - 1 P
67%
Heracles G
3 - 1 P
41%
Heerenveen D
3 - 1 P
67%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Veres Rivne G
3 - 1 P
67%
Karpaty Lviv D
1 - 0 P
81%
SK Poltava G
3 - 3 N
50%
Dynamo Kyiv D
5 - 6 I
78%
Rukh Vynnyky D
3 - 0 P
44%
Kudrivka G
2 - 1 P
60%
LNZ Cherkasy D
0 - 3 I
74%
Epitsentr D
2 - 1 P
74%
Polissya G
0 - 2 I
82%
Obolon G
0 - 0 N
63%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 78.6 vs 72.8), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Napad PSV je na drugoj razini, s prosjekom od 2.9 golova po utakmici i R. Pepi na čelu s 7 golova. Kryvbas KR postiže samo 1.9 po utakmici.

Obje obrane su usporedive, s PSV koji prima 1.6 i Kryvbas KR koji prima 1.7 po utakmici.

Kryvbas KR se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 2 od 5 utakmica.

Faktor domaćeg terena ide u korist PSV, s 80% pobjeda kod kuće.

PSV je jak tim u gostima s 60% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 4.0 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

PSV se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (80.0 vs 61.9), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

PSV

PSV

VS
Kryvbas KR

Kryvbas KR

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više