Preskoči na sadržaj
Usporedi Real Madrid vs Aris

Real Madrid vs Aris Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Real Madrid i Aris: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Real Madrid Real Madrid Domaćin
Aris Aris Gost
Real Madrid
53.3
I P N P I N I I P P

Zadnjih 10 Utakmica

Aris
46.8
P P P N I N N I N N

Osvojene Kategorije

11

Real Madrid

1

Neriješeno

3

Aris

Radar Učinka

Real Madrid
Aris

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
40%

4P, 2N, 4I

30%

3P, 5N, 2I

Golova po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
0

0

+1

+1

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
80%

8 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
Vinícius Júnior (8 golova)
B. Garré (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 6 / 2. Poluvrijeme: 10
1. Poluvrijeme: 7 / 2. Poluvrijeme: 5
Pobjede Kod Kuće
50%

2P / 4 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
33%

2P / 6 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
67.5

Težina Lige: 94.2, Kvaliteta Protivnika: 73.2

51.4

Težina Lige: 56.0, Kvaliteta Protivnika: 48.3

Protiv Elitnih
17%

1P / 6 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.0

Stvarno: 1.6 | Razl: -0.4

1.32

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.12

Korigirana Snaga
53.3

Napad: 62.7, Obrana: 54.8, Forma: 47.0

46.8

Napad: 40.6, Obrana: 64.2, Forma: 30.4

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

1
4

16-30'

3
1

31-45'

3
5

46-60'

1
3

61-75'

1
2

76-90+'

3
Real Madrid
Aris
Real Madrid

Analiza Snage

53.3

Ukupno

Napad 62.7
Obrana 54.8
Forma 47.0
Dosljednost 44.8
Aris

Analiza Snage

46.8

Ukupno

Napad 40.6
Obrana 64.2
Forma 30.4
Dosljednost 62.8

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

94.2 vs 56.0

Kvaliteta Protivnika

73.2 vs 48.3

Protiv Elitnih

17% vs 0%
Real Madrid logo Real Madrid
I
Barcelona (91%)
P
Espanyol (55%)
N
Betis (73%)
P
Alavés (60%)
I
Bayern Munich (88%)
N
Girona (59%)
I
Bayern Munich (83%)
I
Mallorca (73%)
Aris logo Aris
P
OFI (44%)
P
OFI (49%)
P
Volos (39%)
N
Levadiakos (49%)
I
OFI (44%)
N
Panserraikos (54%)
N
Atromitos (54%)
I
Panathinaikos (57%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Barcelona G
0 - 2 I
91%
Espanyol G
2 - 0 P
55%
Betis G
1 - 1 N
73%
Alavés D
2 - 1 P
60%
Bayern Munich G
3 - 4 I
88%
Girona D
1 - 1 N
59%
Bayern Munich D
1 - 2 I
83%
Mallorca G
1 - 2 I
73%
Atlético D
3 - 2 P
61%
Man City G
2 - 1 P
89%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
OFI D
3 - 1 P
44%
OFI G
2 - 0 P
49%
Volos D
3 - 2 P
39%
Levadiakos G
1 - 1 N
49%
OFI D
0 - 2 I
44%
Panserraikos G
0 - 0 N
54%
Atromitos D
0 - 0 N
54%
Panathinaikos G
1 - 3 I
57%
Kifisia D
1 - 1 N
49%
Volos G
1 - 1 N
44%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Real Madrid se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 67.5) u usporedbi s Aris (SoS: 51.4). To znači da statistike Real Madrid imaju veću težinu.

Real Madrid ima napadačku prednost s 1.6 golova po utakmici naspram 1.2 Aris.

Aris ima obrambenu prednost, primajući 1.1 po utakmici naspram 1.6 Real Madrid.

Real Madrid se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 1 od 6 utakmica.

Aris se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.8 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Real Madrid ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 6.5 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Real Madrid

Real Madrid

VS
Aris

Aris

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više