Preskoči na sadržaj
Usporedi Rukh Vynnyky vs Kryvbas KR

Rukh Vynnyky vs Kryvbas KR Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Rukh Vynnyky i Kryvbas KR: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky Domaćin
Kryvbas KR Kryvbas KR Gost
Rukh Vynnyky
27.3
N I I I N I I I I I

Zadnjih 10 Utakmica

Kryvbas KR
61.9
P P N I P P I P I N

Osvojene Kategorije

0

Rukh Vynnyky

1

Neriješeno

14

Kryvbas KR

Radar Učinka

Rukh Vynnyky
Kryvbas KR

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
0%

0P, 2N, 8I

50%

5P, 2N, 3I

Golova po Utakmici
0.3

3 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
2.0

20 / 10 utakmica

1.7

17 / 10 utakmica

Gol Razlika
-17

-17

+2

+2

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
30%

3 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
Igor Neves (2 golova)
G. Mendoza (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 2 / 2. Poluvrijeme: 1
1. Poluvrijeme: 13 / 2. Poluvrijeme: 6
Pobjede Kod Kuće
0%

0P / 6 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
0%

0P / 4 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
65.3

Težina Lige: 98.0, Kvaliteta Protivnika: 74.5

72.8

Težina Lige: 98.0, Kvaliteta Protivnika: 67.3

Protiv Elitnih
0%

0P / 8 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.46

Stvarno: 0.3 | Razl: -0.16

2.78

Stvarno: 1.9 | Razl: -0.88

Korigirana Snaga
27.3

Napad: 11.5, Obrana: 38.4, Forma: 0.0

61.9

Napad: 77.8, Obrana: 53.2, Forma: 61.4

Analiza Vremena Golova

0-15'

4
1

16-30'

3

31-45'

4
1

46-60'

3

61-75'

3
1

76-90+'

2
Rukh Vynnyky
Kryvbas KR
Rukh Vynnyky

Analiza Snage

27.3

Ukupno

Napad 11.5
Obrana 38.4
Forma 0.0
Dosljednost 95.2
Kryvbas KR

Analiza Snage

61.9

Ukupno

Napad 77.8
Obrana 53.2
Forma 61.4
Dosljednost 45.7

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

98.0 vs 98.0

Kvaliteta Protivnika

74.5 vs 67.3

Protiv Elitnih

0% vs 40%
Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
N
Veres Rivne (62%)
I
Zorya (75%)
I
Karpaty Lviv (81%)
I
Kryvbas KR (76%)
N
Kolos (78%)
I
Shakhtar D (83%)
I
LNZ Cherkasy (74%)
I
Epitsentr (79%)
Kryvbas KR logo Kryvbas KR
P
Veres Rivne (67%)
P
Karpaty Lviv (81%)
N
SK Poltava (50%)
I
Dynamo Kyiv (78%)
P
Rukh Vynnyky (44%)
P
Kudrivka (60%)
I
LNZ Cherkasy (74%)
P
Epitsentr (74%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Veres Rivne D
0 - 0 N
62%
Zorya D
1 - 2 I
75%
Karpaty Lviv D
0 - 3 I
81%
Kryvbas KR G
0 - 3 I
76%
Kolos D
1 - 1 N
78%
Shakhtar D G
0 - 3 I
83%
LNZ Cherkasy D
1 - 2 I
74%
Epitsentr G
0 - 2 I
79%
Metalist 1925 D
0 - 3 I
74%
Obolon G
0 - 1 I
63%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Veres Rivne G
3 - 1 P
67%
Karpaty Lviv D
1 - 0 P
81%
SK Poltava G
3 - 3 N
50%
Dynamo Kyiv D
5 - 6 I
78%
Rukh Vynnyky D
3 - 0 P
44%
Kudrivka G
2 - 1 P
60%
LNZ Cherkasy D
0 - 3 I
74%
Epitsentr D
2 - 1 P
74%
Polissya G
0 - 2 I
82%
Obolon G
0 - 0 N
63%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 65.3 vs 72.8), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Napad Kryvbas KR je na drugoj razini, s prosjekom od 1.9 golova po utakmici i G. Mendoza na čelu s 4 golova. Rukh Vynnyky postiže samo 0.3 po utakmici.

Kryvbas KR ima obrambenu prednost, primajući 1.7 po utakmici naspram 2.0 Rukh Vynnyky.

Rukh Vynnyky se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 8 utakmica.

Kryvbas KR se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 2 od 5 utakmica.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.9 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Na temelju naše sveobuhvatne analize, Kryvbas KR je jasni favorit. Nadmoć u napadu (77.8), obrani (53.2) i formi (61.4) ne ostavlja prostor za sumnju. Rukh Vynnyky mora pružiti izuzetnu partiju.

U Ukraine Premier League (2026-04-19), Kryvbas KR je pobijedio Rukh Vynnyky rezultatom 3-0. Kryvbas KR je ostvario ovu pobjedu kod kuće. Rezultat 3-0 bio je uvjerljiv — Kryvbas KR je potpuno dominirao nad Rukh Vynnyky. Rukh Vynnyky će željeti revanš za ovaj poraz. Kryvbas KR će imati psihološku prednost od ove pobjede.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Rukh Vynnyky

Rukh Vynnyky

VS
Kryvbas KR

Kryvbas KR

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više