Preskoči na sadržaj
Usporedi Sevilla vs Ml. Boleslav

Sevilla vs Ml. Boleslav Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Sevilla i Ml. Boleslav: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Sevilla Sevilla Domaćin
Ml. Boleslav Ml. Boleslav Gost
Sevilla
41.7
P P I I P I I I N N

Zadnjih 10 Utakmica

Ml. Boleslav
57.6
I N N P N N P P N P

Osvojene Kategorije

3

Sevilla

3

Neriješeno

9

Ml. Boleslav

Radar Učinka

Sevilla
Ml. Boleslav

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
30%

3P, 2N, 5I

40%

4P, 5N, 1I

Golova po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

1.7

17 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Gol Razlika
-6

-6

+9

+9

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
A. Adams (3 golova)
M. Ševčík (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 4 / 2. Poluvrijeme: 7
1. Poluvrijeme: 5 / 2. Poluvrijeme: 12
Pobjede Kod Kuće
60%

3P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
61.1

Težina Lige: 93.0, Kvaliteta Protivnika: 68.2

51.4

Težina Lige: 58.0, Kvaliteta Protivnika: 47.0

Protiv Elitnih
0%

0P / 4 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.39

Stvarno: 1.1 | Razl: -0.29

1.62

Stvarno: 1.7 | Razl: +0.08

Korigirana Snaga
41.7

Napad: 40.7, Obrana: 48.1, Forma: 33.3

57.6

Napad: 57.5, Obrana: 74.4, Forma: 40.6

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

16-30'

2

31-45'

3
3

46-60'

5
2

61-75'

4
4

76-90+'

3
Sevilla
Ml. Boleslav
Sevilla

Analiza Snage

41.7

Ukupno

Napad 40.7
Obrana 48.1
Forma 33.3
Dosljednost 49.3
Ml. Boleslav

Analiza Snage

57.6

Ukupno

Napad 57.5
Obrana 74.4
Forma 40.6
Dosljednost 63.7

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

93.0 vs 58.0

Kvaliteta Protivnika

68.2 vs 47.0

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Sevilla logo Sevilla
P
Espanyol (50%)
P
Real Sociedad (61%)
I
Osasuna (63%)
I
Levante (76%)
P
Atlético (61%)
I
Oviedo (66%)
I
Valencia (67%)
I
Barcelona (91%)
Ml. Boleslav logo Ml. Boleslav
I
Dukla (46%)
N
Zlín (41%)
N
Ostrava (39%)
P
Karviná (48%)
N
Liberec (48%)
N
Dukla (46%)
P
Olomouc (51%)
P
Pardubice (57%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Espanyol D
2 - 1 P
50%
Real Sociedad D
1 - 0 P
61%
Osasuna G
1 - 2 I
63%
Levante G
0 - 2 I
76%
Atlético D
2 - 1 P
61%
Oviedo G
0 - 1 I
66%
Valencia D
0 - 2 I
67%
Barcelona G
2 - 5 I
91%
Rayo D
1 - 1 N
74%
Betis G
2 - 2 N
73%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Dukla D
1 - 2 I
46%
Zlín D
1 - 1 N
41%
Ostrava G
0 - 0 N
39%
Karviná G
3 - 0 P
48%
Liberec G
0 - 0 N
48%
Dukla D
1 - 1 N
46%
Olomouc G
4 - 2 P
51%
Pardubice D
2 - 0 P
57%
Slovácko G
2 - 2 N
50%
Jablonec D
3 - 0 P
44%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 61.1 vs 51.4), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Ml. Boleslav ima napadačku prednost s 1.7 golova po utakmici naspram 1.1 Sevilla.

U obrani Ml. Boleslav je daleko superiorniji, primajući samo 0.8 golova po utakmici uz 5 čistih mreža, dok Sevilla prima 1.7 po utakmici.

Sevilla se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 4 utakmica.

Ml. Boleslav se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.6 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Ml. Boleslav se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (57.6 vs 41.7), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Sevilla

Sevilla

VS
Ml. Boleslav

Ml. Boleslav

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više