Preskoči na sadržaj
Usporedi Sint-Truiden vs Olympiakos

Sint-Truiden vs Olympiakos Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Sint-Truiden i Olympiakos: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Sint-Truiden Sint-Truiden Domaćin
Olympiakos Olympiakos Gost
Sint-Truiden
43.1
I P P P N I I I I P

Zadnjih 10 Utakmica

Olympiakos
48.6
N I P I N P N P N P

Osvojene Kategorije

6

Sint-Truiden

3

Neriješeno

6

Olympiakos

Radar Učinka

Sint-Truiden
Olympiakos

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
40%

4P, 1N, 5I

40%

4P, 4N, 2I

Golova po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

0.6

6 / 10 utakmica

Gol Razlika
0

0

+5

+5

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
R. Ito (3 golova)
A. El Kaabi (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 3 / 2. Poluvrijeme: 9
1. Poluvrijeme: 5 / 2. Poluvrijeme: 6
Pobjede Kod Kuće
60%

3P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
45.2

Težina Lige: 59.5, Kvaliteta Protivnika: 61.2

43.3

Težina Lige: 60.1, Kvaliteta Protivnika: 55.0

Protiv Elitnih
0%

0P / 4 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.22

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.02

1.11

Stvarno: 1.1 | Razl: -0.01

Korigirana Snaga
43.1

Napad: 38.1, Obrana: 57.1, Forma: 38.1

48.6

Napad: 34.2, Obrana: 74.6, Forma: 37.3

Analiza Vremena Golova

0-15'

2

16-30'

2
1

31-45'

2
1

46-60'

2
3

61-75'

3
5

76-90+'

2
Sint-Truiden
Olympiakos
Sint-Truiden

Analiza Snage

43.1

Ukupno

Napad 38.1
Obrana 57.1
Forma 38.1
Dosljednost 39.7
Olympiakos

Analiza Snage

48.6

Ukupno

Napad 34.2
Obrana 74.6
Forma 37.3
Dosljednost 56.8

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

59.5 vs 60.1

Kvaliteta Protivnika

61.2 vs 55.0

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Sint-Truiden logo Sint-Truiden
I
Club Brugge (71%)
P
R. Union SG (64%)
P
Mechelen (34%)
P
Anderlecht (35%)
N
Gent (51%)
I
Club Brugge (78%)
I
R. Union SG (80%)
I
R. Union SG (75%)
Olympiakos logo Olympiakos
N
PAOK (54%)
I
PAOK (59%)
P
Panathinaikos (57%)
I
AEK Athens (62%)
N
Larissa (41%)
P
OFI (49%)
N
PAOK (54%)
P
Panserraikos (54%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Club Brugge G
0 - 2 I
71%
R. Union SG D
2 - 1 P
64%
Mechelen G
4 - 1 P
34%
Anderlecht D
2 - 0 P
35%
Gent G
0 - 0 N
51%
Club Brugge D
1 - 2 I
78%
R. Union SG G
0 - 1 I
80%
R. Union SG D
1 - 3 I
75%
Genk G
0 - 1 I
66%
Cercle Brugge D
2 - 1 P
58%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
PAOK D
1 - 1 N
54%
PAOK G
1 - 3 I
59%
Panathinaikos G
2 - 0 P
57%
AEK Athens D
0 - 1 I
62%
Larissa D
0 - 0 N
41%
OFI G
3 - 0 P
49%
PAOK D
0 - 0 N
54%
Panserraikos G
2 - 1 P
54%
Leverkusen G
0 - 0 N
72%
Panaitolikos D
2 - 0 P
48%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 45.2 vs 43.3), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Oba tima su ujednačena u napadu, s Sint-Truiden na prosjeku 1.2 i Olympiakos na 1.1 golova po utakmici.

Olympiakos ima obrambenu prednost, primajući 0.6 po utakmici naspram 1.2 Sint-Truiden.

Sint-Truiden se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 4 utakmica.

Olympiakos je jak tim u gostima s 60% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.0 golova ukupno. Ispod 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Olympiakos ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 5.5 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Sint-Truiden

Sint-Truiden

VS
Olympiakos

Olympiakos

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više