Preskoči na sadržaj
Usporedi Sparta Prague vs Celta Vigo

Sparta Prague vs Celta Vigo Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Sparta Prague i Celta Vigo: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Sparta Prague Sparta Prague Domaćin
Celta Vigo Celta Vigo Gost
Sparta Prague
47.6
N I P I P P P I P I

Zadnjih 10 Utakmica

Celta Vigo
41.2
I P P I I I I I P I

Osvojene Kategorije

8

Sparta Prague

1

Neriješeno

6

Celta Vigo

Radar Učinka

Sparta Prague
Celta Vigo

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
50%

5P, 1N, 4I

30%

3P, 0N, 7I

Golova po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.4

14 / 10 utakmica

2.2

22 / 10 utakmica

Gol Razlika
+2

+2

-8

-8

Čista Mreža
40%

4 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
40%

4 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
J. Kuchta (6 golova)
Ferran Jutglà (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 8 / 2. Poluvrijeme: 8
1. Poluvrijeme: 6 / 2. Poluvrijeme: 8
Pobjede Kod Kuće
67%

4P / 6 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
25%

1P / 4 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
44.3

Težina Lige: 62.0, Kvaliteta Protivnika: 55.8

67.1

Težina Lige: 91.4, Kvaliteta Protivnika: 69.3

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.6

Stvarno: 1.6 | Razl: 0.0

1.76

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.36

Korigirana Snaga
47.6

Napad: 50.3, Obrana: 50.3, Forma: 47.1

41.2

Napad: 54.6, Obrana: 31.2, Forma: 35.1

Analiza Vremena Golova

0-15'

2
3

16-30'

3
4

31-45'

1
4

46-60'

3
3

61-75'

2
2

76-90+'

3
Sparta Prague
Celta Vigo
Sparta Prague

Analiza Snage

47.6

Ukupno

Napad 50.3
Obrana 50.3
Forma 47.1
Dosljednost 38.8
Celta Vigo

Analiza Snage

41.2

Ukupno

Napad 54.6
Obrana 31.2
Forma 35.1
Dosljednost 43.3

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

62.0 vs 91.4

Kvaliteta Protivnika

55.8 vs 69.3

Protiv Elitnih

0% vs 25%
Sparta Prague logo Sparta Prague
N
Plzeň (59%)
I
Slavia Prague (74%)
P
Jablonec (44%)
I
Bohemians (58%)
P
Jablonec (44%)
P
Teplice (54%)
P
Karviná (43%)
I
AZ (66%)
Celta Vigo logo Celta Vigo
I
Levante (71%)
P
Atlético (66%)
P
Elche (61%)
I
Villarreal (78%)
I
Barcelona (91%)
I
Freiburg (64%)
I
Oviedo (61%)
I
Freiburg (69%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Plzeň D
0 - 0 N
59%
Slavia Prague G
2 - 3 I
74%
Jablonec D
2 - 0 P
44%
Bohemians G
0 - 2 I
58%
Jablonec D
3 - 1 P
44%
Teplice G
1 - 0 P
54%
Karviná D
2 - 0 P
43%
AZ D
0 - 4 I
66%
Slovácko D
5 - 2 P
45%
AZ G
1 - 2 I
71%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Levante D
2 - 3 I
71%
Atlético G
1 - 0 P
66%
Elche D
3 - 1 P
61%
Villarreal G
1 - 2 I
78%
Barcelona G
0 - 1 I
91%
Freiburg D
1 - 3 I
64%
Oviedo D
0 - 3 I
61%
Freiburg G
0 - 3 I
69%
Valencia G
3 - 2 P
72%
Alavés D
3 - 4 I
60%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Celta Vigo se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 67.1) u usporedbi s Sparta Prague (SoS: 44.3). To znači da statistike Celta Vigo imaju veću težinu.

Oba tima su ujednačena u napadu, s Sparta Prague na prosjeku 1.6 i Celta Vigo na 1.4 golova po utakmici.

U obrani Sparta Prague je daleko superiorniji, primajući samo 1.4 golova po utakmici uz 4 čistih mreža, dok Celta Vigo prima 2.2 po utakmici.

Celta Vigo se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 1 od 4 utakmica.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.3 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Sparta Prague ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 6.4 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Sparta Prague

Sparta Prague

VS
Celta Vigo

Celta Vigo

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više