Preskoči na sadržaj
Usporedi Braga vs Anderlecht

Braga vs Anderlecht Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Braga i Anderlecht: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Braga Braga Domaćin
Anderlecht Anderlecht Gost
Braga
55.4
N I N P I P N P P N

Zadnjih 10 Utakmica

Anderlecht
34.9
N I I I P P I I I N

Osvojene Kategorije

11

Braga

3

Neriješeno

1

Anderlecht

Radar Učinka

Braga
Anderlecht

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
40%

4P, 4N, 2I

20%

2P, 2N, 6I

Golova po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.4

14 / 10 utakmica

2.1

21 / 10 utakmica

Gol Razlika
+2

+2

-7

-7

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

0%

0 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
80%

8 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
Pau Víctor (5 golova)
M. Cvetković (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 7 / 2. Poluvrijeme: 9
1. Poluvrijeme: 4 / 2. Poluvrijeme: 10
Pobjede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobjede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

17%

1P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
63.4

Težina Lige: 81.4, Kvaliteta Protivnika: 64.5

44.5

Težina Lige: 59.5, Kvaliteta Protivnika: 59.1

Protiv Elitnih
33%

1P / 3 utakmica

0%

0P / 2 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.93

Stvarno: 1.6 | Razl: -0.33

1.41

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.01

Korigirana Snaga
55.4

Napad: 60.5, Obrana: 60.5, Forma: 45.4

34.9

Napad: 44.1, Obrana: 28.4, Forma: 18.9

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

1
2

16-30'

1
2

31-45'

2
3

46-60'

2
2

61-75'

2
4

76-90+'

6
Braga
Anderlecht
Braga

Analiza Snage

55.4

Ukupno

Napad 60.5
Obrana 60.5
Forma 45.4
Dosljednost 56.8
Anderlecht

Analiza Snage

34.9

Ukupno

Napad 44.1
Obrana 28.4
Forma 18.9
Dosljednost 59.2

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

81.4 vs 59.5

Kvaliteta Protivnika

64.5 vs 59.1

Protiv Elitnih

33% vs 0%
Braga logo Braga
N
Benfica (80%)
I
Freiburg (69%)
N
Estoril (47%)
P
Freiburg (64%)
I
Santa Clara (71%)
P
Casa Pia (53%)
N
Famalicão (69%)
P
Betis (70%)
Anderlecht logo Anderlecht
N
Gent (51%)
I
Club Brugge (66%)
I
R. Union SG (64%)
I
Sint-Truiden (49%)
P
Mechelen (34%)
P
Gent (58%)
I
Club Brugge (83%)
I
Cercle Brugge (58%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Benfica G
2 - 2 N
80%
Freiburg G
1 - 3 I
69%
Estoril D
1 - 1 N
47%
Freiburg D
2 - 1 P
64%
Santa Clara G
1 - 2 I
71%
Casa Pia G
1 - 0 P
53%
Famalicão D
2 - 2 N
69%
Betis G
4 - 2 P
70%
Arouca D
1 - 0 P
57%
Betis D
1 - 1 N
65%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Gent G
1 - 1 N
51%
Club Brugge D
1 - 3 I
66%
R. Union SG D
1 - 3 I
64%
Sint-Truiden G
0 - 2 I
49%
Mechelen G
2 - 1 P
34%
Gent D
3 - 1 P
58%
Club Brugge G
2 - 4 I
83%
Cercle Brugge D
2 - 3 I
58%
Mechelen G
0 - 1 I
45%
Club Brugge G
2 - 2 N
83%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Braga se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 63.4) u usporedbi s Anderlecht (SoS: 44.5). To znači da statistike Braga imaju veću težinu.

Oba tima su ujednačena u napadu, s Braga na prosjeku 1.6 i Anderlecht na 1.4 golova po utakmici.

Braga ima obrambenu prednost, primajući 1.4 po utakmici naspram 2.1 Anderlecht.

Braga se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 1 od 3 utakmica.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.2 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Braga se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (55.4 vs 34.9), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Braga

Braga

VS
Anderlecht

Anderlecht

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više