Preskoči na sadržaj
Usporedi Charleroi vs GC Zürich

Charleroi vs GC Zürich Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Charleroi i GC Zürich: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Charleroi Charleroi Domaćin
GC Zürich GC Zürich Gost
Charleroi
42.5
P P P N I P I I I N

Zadnjih 10 Utakmica

GC Zürich
27.9
P I I I P I I I I I

Osvojene Kategorije

9

Charleroi

3

Neriješeno

3

GC Zürich

Radar Učinka

Charleroi
GC Zürich

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
40%

4P, 2N, 4I

20%

2P, 0N, 8I

Golova po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

1.0

10 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

2.6

26 / 10 utakmica

Gol Razlika
0

0

-16

-16

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
30%

3 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
40%

4 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
A. Bernier (3 golova)
D. Abels (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 4 / 2. Poluvrijeme: 7
1. Poluvrijeme: 5 / 2. Poluvrijeme: 5
Pobjede Kod Kuće
50%

2P / 4 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
33%

2P / 6 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
42.2

Težina Lige: 59.5, Kvaliteta Protivnika: 52.5

50.4

Težina Lige: 49.0, Kvaliteta Protivnika: 51.3

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.03

Stvarno: 1.1 | Razl: +0.07

1.0

Stvarno: 1.0 | Razl: 0.0

Korigirana Snaga
42.5

Napad: 33.8, Obrana: 58.4, Forma: 36.9

27.9

Napad: 33.5, Obrana: 13.4, Forma: 20.1

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

1
1

16-30'

2
1

31-45'

2
2

46-60'

1
4

61-75'

3
1

76-90+'

1
Charleroi
GC Zürich
Charleroi

Analiza Snage

42.5

Ukupno

Napad 33.8
Obrana 58.4
Forma 36.9
Dosljednost 44.8
GC Zürich

Analiza Snage

27.9

Ukupno

Napad 33.5
Obrana 13.4
Forma 20.1
Dosljednost 56.8

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

59.5 vs 49.0

Kvaliteta Protivnika

52.5 vs 51.3

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Charleroi logo Charleroi
P
Antwerp (45%)
P
Genk (49%)
P
OHL (40%)
N
Genk (54%)
I
Standard (55%)
P
Antwerp (52%)
I
Westerlo (62%)
I
ZW (70%)
GC Zürich logo GC Zürich
P
Winterthur (42%)
I
Zürich (42%)
I
Servette (65%)
I
Luzern (56%)
P
Winterthur (42%)
I
Sion (62%)
I
Servette (66%)
I
Thun (49%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Antwerp G
1 - 0 P
45%
Genk D
2 - 0 P
49%
OHL G
2 - 0 P
40%
Genk G
1 - 1 N
54%
Standard D
1 - 2 I
55%
Antwerp D
2 - 1 P
52%
Westerlo G
0 - 2 I
62%
ZW G
0 - 1 I
70%
OHL D
0 - 2 I
47%
Dender G
2 - 2 N
51%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Winterthur D
3 - 2 P
42%
Zürich G
1 - 2 I
42%
Servette D
0 - 2 I
65%
Luzern D
1 - 2 I
56%
Winterthur G
2 - 0 P
42%
Sion D
0 - 4 I
62%
Servette G
0 - 5 I
66%
Thun G
1 - 5 I
49%
Lausanne D
2 - 3 I
38%
Basel G
0 - 1 I
51%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 42.2 vs 50.4), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Oba tima su ujednačena u napadu, s Charleroi na prosjeku 1.1 i GC Zürich na 1.0 golova po utakmici.

U obrani Charleroi je daleko superiorniji, primajući samo 1.1 golova po utakmici uz 3 čistih mreža, dok GC Zürich prima 2.6 po utakmici.

GC Zürich se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.9 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Charleroi ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 14.6 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Charleroi

Charleroi

VS
GC Zürich

GC Zürich

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više