Preskoči na sadržaj
Usporedi Sporting vs Aris

Sporting vs Aris Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Sporting i Aris: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Sporting Sporting Domaćin
Aris Aris Gost
Sporting
63.8
P P N N I N P I P P

Zadnjih 10 Utakmica

Aris
46.8
P P P N I N N I N N

Osvojene Kategorije

10

Sporting

4

Neriješeno

1

Aris

Radar Učinka

Sporting
Aris

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
50%

5P, 3N, 2I

30%

3P, 5N, 2I

Golova po Utakmici
2.2

22 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
+11

+11

+1

+1

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
L. Suárez (4 golova)
B. Garré (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 9 / 2. Poluvrijeme: 13
1. Poluvrijeme: 7 / 2. Poluvrijeme: 5
Pobjede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
60%

3P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
55.6

Težina Lige: 82.6, Kvaliteta Protivnika: 64.4

51.4

Težina Lige: 56.0, Kvaliteta Protivnika: 48.3

Protiv Elitnih
0%

0P / 3 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.39

Stvarno: 2.2 | Razl: -0.19

1.32

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.12

Korigirana Snaga
63.8

Napad: 77.4, Obrana: 66.9, Forma: 52.8

46.8

Napad: 40.6, Obrana: 64.2, Forma: 30.4

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

1
3

16-30'

3
4

31-45'

3
4

46-60'

1
6

61-75'

1
4

76-90+'

3
Sporting
Aris
Sporting

Analiza Snage

63.8

Ukupno

Napad 77.4
Obrana 66.9
Forma 52.8
Dosljednost 53.2
Aris

Analiza Snage

46.8

Ukupno

Napad 40.6
Obrana 64.2
Forma 30.4
Dosljednost 62.8

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

82.6 vs 56.0

Kvaliteta Protivnika

64.4 vs 48.3

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Sporting logo Sporting
P
Rio Ave (66%)
P
Vitória SC (54%)
N
Tondela (52%)
N
AVS (64%)
I
Benfica (75%)
N
Arsenal (77%)
P
Estrela (54%)
I
Arsenal (72%)
Aris logo Aris
P
OFI (44%)
P
OFI (49%)
P
Volos (39%)
N
Levadiakos (49%)
I
OFI (44%)
N
Panserraikos (54%)
N
Atromitos (54%)
I
Panathinaikos (57%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Rio Ave G
4 - 1 P
66%
Vitória SC D
5 - 1 P
54%
Tondela D
2 - 2 N
52%
AVS G
1 - 1 N
64%
Benfica D
1 - 2 I
75%
Arsenal G
0 - 0 N
77%
Estrela G
1 - 0 P
54%
Arsenal D
0 - 1 I
72%
Santa Clara D
4 - 2 P
66%
Alverca G
4 - 1 P
64%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
OFI D
3 - 1 P
44%
OFI G
2 - 0 P
49%
Volos D
3 - 2 P
39%
Levadiakos G
1 - 1 N
49%
OFI D
0 - 2 I
44%
Panserraikos G
0 - 0 N
54%
Atromitos D
0 - 0 N
54%
Panathinaikos G
1 - 3 I
57%
Kifisia D
1 - 1 N
49%
Volos G
1 - 1 N
44%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 55.6 vs 51.4), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Napad Sporting je na drugoj razini, s prosjekom od 2.2 golova po utakmici i L. Suárez na čelu s 4 golova. Aris postiže samo 1.2 po utakmici.

Obje obrane su usporedive, s Sporting koji prima 1.1 i Aris koji prima 1.1 po utakmici.

Sporting se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 3 utakmica.

Aris se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Sporting je jak tim u gostima s 60% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.8 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Sporting se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (63.8 vs 46.8), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Sporting

Sporting

VS
Aris

Aris

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više