Preskoči na sadržaj
Usporedi St. Pauli vs Verona

St. Pauli vs Verona Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite St. Pauli i Verona: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

St. Pauli St. Pauli Domaćin
Verona Verona Gost
St. Pauli
34.7
I I I N I N I I N P

Zadnjih 10 Utakmica

Verona
36.4
I N N I I I I I P I

Osvojene Kategorije

7

St. Pauli

3

Neriješeno

5

Verona

Radar Učinka

St. Pauli
Verona

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
10%

1P, 3N, 6I

10%

1P, 2N, 7I

Golova po Utakmici
0.6

6 / 10 utakmica

0.5

5 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Gol Razlika
-11

-11

-7

-7

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
Mathias Pereira Lage (2 golova)
K. Bowie (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 3 / 2. Poluvrijeme: 3
1. Poluvrijeme: 2 / 2. Poluvrijeme: 3
Pobjede Kod Kuće
0%

0P / 5 utakmica

0%

0P / 6 utakmica

Pobjede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
68.4

Težina Lige: 91.0, Kvaliteta Protivnika: 67.8

59.7

Težina Lige: 90.0, Kvaliteta Protivnika: 67.7

Protiv Elitnih
33%

1P / 3 utakmica

0%

0P / 4 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.82

Stvarno: 0.6 | Razl: -0.22

0.62

Stvarno: 0.5 | Razl: -0.12

Korigirana Snaga
34.7

Napad: 23.7, Obrana: 51.3, Forma: 11.8

36.4

Napad: 18.3, Obrana: 65.8, Forma: 11.0

Analiza Vremena Golova

0-15'

2

16-30'

31-45'

2
1

46-60'

2
1

61-75'

1
2

76-90+'

St. Pauli
Verona
St. Pauli

Analiza Snage

34.7

Ukupno

Napad 23.7
Obrana 51.3
Forma 11.8
Dosljednost 74.8
Verona

Analiza Snage

36.4

Ukupno

Napad 18.3
Obrana 65.8
Forma 11.0
Dosljednost 74.5

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

91.0 vs 90.0

Kvaliteta Protivnika

67.8 vs 67.7

Protiv Elitnih

33% vs 0%
St. Pauli logo St. Pauli
I
Leipzig (84%)
I
Mainz 05 (65%)
I
Heidenheim (67%)
N
Köln (57%)
I
Bayern Munich (81%)
N
Union Berlin (57%)
I
Freiburg (67%)
I
M'gladbach (68%)
Verona logo Verona
I
Como (71%)
N
Juventus (85%)
N
Lecce (53%)
I
AC Milan (60%)
I
Torino (74%)
I
Fiorentina (66%)
I
Atalanta (69%)
I
Genoa (62%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Leipzig G
1 - 2 I
84%
Mainz 05 D
1 - 2 I
65%
Heidenheim G
0 - 2 I
67%
Köln D
1 - 1 N
57%
Bayern Munich D
0 - 5 I
81%
Union Berlin G
1 - 1 N
57%
Freiburg D
1 - 2 I
67%
M'gladbach G
0 - 2 I
68%
Frankfurt D
0 - 0 N
62%
Hoffenheim G
1 - 0 P
70%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Como D
0 - 1 I
71%
Juventus G
1 - 1 N
85%
Lecce D
0 - 0 N
53%
AC Milan D
0 - 1 I
60%
Torino G
1 - 2 I
74%
Fiorentina D
0 - 1 I
66%
Atalanta G
0 - 1 I
69%
Genoa D
0 - 2 I
62%
Bologna G
2 - 1 P
63%
Napoli D
1 - 2 I
74%

AI Analiza

Ovo je fascinantan dvoboj dva izjednačena tima. Sirovi brojevi pričaju jednu priču, ali analiza kvalitete protivnika dodaje ključni kontekst.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 68.4 vs 59.7), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Oba tima su ujednačena u napadu, s St. Pauli na prosjeku 0.6 i Verona na 0.5 golova po utakmici.

Verona ima obrambenu prednost, primajući 1.2 po utakmici naspram 1.7 St. Pauli.

St. Pauli se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 1 od 3 utakmica.

Verona se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 4 utakmica.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.0 golova ukupno. Ispod 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Ovo je pravi bacanje novčića. Oba tima su izuzetno ujednačena u svim pokazateljima.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

St. Pauli

St. Pauli

VS
Verona

Verona

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više