Preskoči na sadržaj
Usporedi St. Pauli vs Valencia

St. Pauli vs Valencia Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite St. Pauli i Valencia: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

St. Pauli St. Pauli Domaćin
Valencia Valencia Gost
St. Pauli
34.7
I I I N I N I I N P

Zadnjih 10 Utakmica

Valencia
52.5
P I P N I I P I P P

Osvojene Kategorije

4

St. Pauli

1

Neriješeno

10

Valencia

Radar Učinka

St. Pauli
Valencia

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
10%

1P, 3N, 6I

50%

5P, 1N, 4I

Golova po Utakmici
0.6

6 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
-11

-11

+1

+1

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
Mathias Pereira Lage (2 golova)
U. Sadiq (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 3 / 2. Poluvrijeme: 3
1. Poluvrijeme: 3 / 2. Poluvrijeme: 9
Pobjede Kod Kuće
0%

0P / 5 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
68.4

Težina Lige: 91.0, Kvaliteta Protivnika: 67.8

58.9

Težina Lige: 93.0, Kvaliteta Protivnika: 62.0

Protiv Elitnih
33%

1P / 3 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.82

Stvarno: 0.6 | Razl: -0.22

1.4

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.2

Korigirana Snaga
34.7

Napad: 23.7, Obrana: 51.3, Forma: 11.8

52.5

Napad: 43.6, Obrana: 69.0, Forma: 54.4

Analiza Vremena Golova

0-15'

1
2

16-30'

31-45'

1
1

46-60'

4
1

61-75'

3
2

76-90+'

3
St. Pauli
Valencia
St. Pauli

Analiza Snage

34.7

Ukupno

Napad 23.7
Obrana 51.3
Forma 11.8
Dosljednost 74.8
Valencia

Analiza Snage

52.5

Ukupno

Napad 43.6
Obrana 69.0
Forma 54.4
Dosljednost 38.8

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

91.0 vs 93.0

Kvaliteta Protivnika

67.8 vs 62.0

Protiv Elitnih

33% vs 0%
St. Pauli logo St. Pauli
I
Leipzig (84%)
I
Mainz 05 (65%)
I
Heidenheim (67%)
N
Köln (57%)
I
Bayern Munich (81%)
N
Union Berlin (57%)
I
Freiburg (67%)
I
M'gladbach (68%)
Valencia logo Valencia
P
Athletic (60%)
I
Atlético (61%)
P
Girona (59%)
N
Mallorca (73%)
I
Elche (66%)
I
Celta Vigo (54%)
P
Sevilla (63%)
I
Oviedo (66%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Leipzig G
1 - 2 I
84%
Mainz 05 D
1 - 2 I
65%
Heidenheim G
0 - 2 I
67%
Köln D
1 - 1 N
57%
Bayern Munich D
0 - 5 I
81%
Union Berlin G
1 - 1 N
57%
Freiburg D
1 - 2 I
67%
M'gladbach G
0 - 2 I
68%
Frankfurt D
0 - 0 N
62%
Hoffenheim G
1 - 0 P
70%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Athletic G
1 - 0 P
60%
Atlético D
0 - 2 I
61%
Girona D
2 - 1 P
59%
Mallorca G
1 - 1 N
73%
Elche G
0 - 1 I
66%
Celta Vigo D
2 - 3 I
54%
Sevilla G
2 - 0 P
63%
Oviedo G
0 - 1 I
66%
Alavés D
3 - 2 P
60%
Osasuna D
1 - 0 P
58%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 68.4 vs 58.9), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Valencia ima napadačku prednost s 1.2 golova po utakmici naspram 0.6 St. Pauli.

Valencia ima obrambenu prednost, primajući 1.1 po utakmici naspram 1.7 St. Pauli.

St. Pauli se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 1 od 3 utakmica.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.3 golova ukupno. Ispod 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Valencia se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (52.5 vs 34.7), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

St. Pauli

St. Pauli

VS
Valencia

Valencia

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više