Preskoči na sadržaj
Usporedi Standard vs Valencia

Standard vs Valencia Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Standard i Valencia: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Standard Standard Domaćin
Valencia Valencia Gost
Standard
65.8
P P N I P I P N N P

Zadnjih 10 Utakmica

Valencia
52.5
P I P N I I P I P P

Osvojene Kategorije

10

Standard

4

Neriješeno

1

Valencia

Radar Učinka

Standard
Valencia

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
50%

5P, 3N, 2I

50%

5P, 1N, 4I

Golova po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.9

9 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
+8

+8

+1

+1

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
C. Nielsen (3 golova)
U. Sadiq (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 3 / 2. Poluvrijeme: 14
1. Poluvrijeme: 3 / 2. Poluvrijeme: 9
Pobjede Kod Kuće
25%

1P / 4 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
67%

4P / 6 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
66.9

Težina Lige: 59.5, Kvaliteta Protivnika: 51.8

58.9

Težina Lige: 93.0, Kvaliteta Protivnika: 62.0

Protiv Elitnih
100%

1P / 1 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.77

Stvarno: 1.7 | Razl: -0.07

1.4

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.2

Korigirana Snaga
65.8

Napad: 66.2, Obrana: 81.8, Forma: 58.5

52.5

Napad: 43.6, Obrana: 69.0, Forma: 54.4

Analiza Vremena Golova

0-15'

1

16-30'

3

31-45'

1
2

46-60'

4
4

61-75'

3
8

76-90+'

3
Standard
Valencia
Standard

Analiza Snage

65.8

Ukupno

Napad 66.2
Obrana 81.8
Forma 58.5
Dosljednost 53.2
Valencia

Analiza Snage

52.5

Ukupno

Napad 43.6
Obrana 69.0
Forma 54.4
Dosljednost 38.8

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

59.5 vs 93.0

Kvaliteta Protivnika

51.8 vs 62.0

Protiv Elitnih

100% vs 0%
Standard logo Standard
P
OHL (35%)
P
Antwerp (45%)
N
Genk (54%)
I
Antwerp (40%)
P
Charleroi (51%)
I
Westerlo (57%)
P
OHL (52%)
N
Westerlo (57%)
Valencia logo Valencia
P
Athletic (60%)
I
Atlético (61%)
P
Girona (59%)
N
Mallorca (73%)
I
Elche (66%)
I
Celta Vigo (54%)
P
Sevilla (63%)
I
Oviedo (66%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
OHL D
2 - 1 P
35%
Antwerp G
5 - 0 P
45%
Genk G
1 - 1 N
54%
Antwerp D
1 - 2 I
40%
Charleroi G
2 - 1 P
51%
Westerlo D
1 - 2 I
57%
OHL G
3 - 1 P
52%
Westerlo D
0 - 0 N
57%
Antwerp G
1 - 1 N
57%
ZW G
1 - 0 P
70%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Athletic G
1 - 0 P
60%
Atlético D
0 - 2 I
61%
Girona D
2 - 1 P
59%
Mallorca G
1 - 1 N
73%
Elche G
0 - 1 I
66%
Celta Vigo D
2 - 3 I
54%
Sevilla G
2 - 0 P
63%
Oviedo G
0 - 1 I
66%
Alavés D
3 - 2 P
60%
Osasuna D
1 - 0 P
58%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 66.9 vs 58.9), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Standard ima napadačku prednost s 1.7 golova po utakmici naspram 1.2 Valencia.

Obje obrane su usporedive, s Standard koji prima 0.9 i Valencia koji prima 1.1 po utakmici.

Standard je jak tim u gostima s 67% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.5 golova ukupno. Ispod 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Standard ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 13.3 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Standard

Standard

VS
Valencia

Valencia

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više