Preskoči na sadržaj
Usporedi Sturm vs Alanyaspor

Sturm vs Alanyaspor Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Sturm i Alanyaspor: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Sturm Sturm Domaćin
Alanyaspor Alanyaspor Gost
Sturm
59.4
P N N N N N P N P P

Zadnjih 10 Utakmica

Alanyaspor
50.5
P N I I N N P N N I

Osvojene Kategorije

9

Sturm

3

Neriješeno

3

Alanyaspor

Radar Učinka

Sturm
Alanyaspor

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
40%

4P, 6N, 0I

20%

2P, 5N, 3I

Golova po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

1.5

15 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.9

9 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Gol Razlika
+9

+9

+3

+3

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
20%

2 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
O. Kiteishvili (5 golova)
İ. Kaya (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 8 / 2. Poluvrijeme: 10
1. Poluvrijeme: 6 / 2. Poluvrijeme: 9
Pobjede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
60%

3P / 5 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
52.6

Težina Lige: 55.0, Kvaliteta Protivnika: 51.0

62.3

Težina Lige: 72.0, Kvaliteta Protivnika: 55.8

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.71

Stvarno: 1.8 | Razl: +0.09

1.62

Stvarno: 1.5 | Razl: -0.12

Korigirana Snaga
59.4

Napad: 61.6, Obrana: 71.8, Forma: 41.0

50.5

Napad: 56.1, Obrana: 67.4, Forma: 22.5

Analiza Vremena Golova

5

0-15'

2
1

16-30'

1

31-45'

3
6

46-60'

1
1

61-75'

3
5

76-90+'

5
Sturm
Alanyaspor
Sturm

Analiza Snage

59.4

Ukupno

Napad 61.6
Obrana 71.8
Forma 41.0
Dosljednost 71.2
Alanyaspor

Analiza Snage

50.5

Ukupno

Napad 56.1
Obrana 67.4
Forma 22.5
Dosljednost 67.3

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

55.0 vs 72.0

Kvaliteta Protivnika

51.0 vs 55.8

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Sturm logo Sturm
P
Hartberg (44%)
N
RB Salzburg (51%)
N
Austrija (48%)
N
LASK (64%)
N
LASK (69%)
N
Hartberg (39%)
P
Rapid Vienna (53%)
N
RB Salzburg (46%)
Alanyaspor logo Alanyaspor
P
Kayseri (44%)
N
Antalyaspor (48%)
I
Samsunspor (62%)
I
Kasımpaşa (57%)
N
Trabzonspor (69%)
N
Gaziantep (54%)
P
Kocaelispor (46%)
N
Göztepe (64%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Hartberg G
4 - 2 P
44%
RB Salzburg G
1 - 1 N
51%
Austrija D
1 - 1 N
48%
LASK D
1 - 1 N
64%
LASK G
1 - 1 N
69%
Hartberg D
0 - 0 N
39%
Rapid Vienna G
2 - 0 P
53%
RB Salzburg D
1 - 1 N
46%
Austrija G
5 - 2 P
53%
Altach D
2 - 0 P
43%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Kayseri D
3 - 1 P
44%
Antalyaspor G
0 - 0 N
48%
Samsunspor D
2 - 3 I
62%
Kasımpaşa G
0 - 1 I
57%
Trabzonspor D
1 - 1 N
69%
Gaziantep G
1 - 1 N
54%
Kocaelispor D
5 - 0 P
46%
Göztepe G
2 - 2 N
64%
Gençlerbirliği D
0 - 0 N
45%
Galatasaray G
1 - 3 I
69%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 52.6 vs 62.3), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Sturm ima napadačku prednost s 1.8 golova po utakmici naspram 1.5 Alanyaspor.

Obje obrane su usporedive, s Sturm koji prima 0.9 i Alanyaspor koji prima 1.2 po utakmici.

Sturm se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Alanyaspor se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Sturm je jak tim u gostima s 60% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.7 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Sturm ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 8.9 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Sturm

Sturm

VS
Alanyaspor

Alanyaspor

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više