Preskoči na sadržaj
Usporedi Teplice vs Cagliari

Teplice vs Cagliari Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Teplice i Cagliari: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Teplice Teplice Domaćin
Cagliari Cagliari Gost
Teplice
44.4
P P N I I I N N N N

Zadnjih 10 Utakmica

Cagliari
36.9
I N P I P I I I I N

Osvojene Kategorije

7

Teplice

4

Neriješeno

4

Cagliari

Radar Učinka

Teplice
Cagliari

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
20%

2P, 5N, 3I

20%

2P, 2N, 6I

Golova po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Gol Razlika
0

0

-8

-8

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
D. Mareček (3 golova)
S. Esposito (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 6 / 2. Poluvrijeme: 7
1. Poluvrijeme: 3 / 2. Poluvrijeme: 5
Pobjede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
53.3

Težina Lige: 58.0, Kvaliteta Protivnika: 50.1

59.0

Težina Lige: 90.0, Kvaliteta Protivnika: 65.8

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 4 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.4

Stvarno: 1.3 | Razl: -0.1

0.94

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.14

Korigirana Snaga
44.4

Napad: 44.8, Obrana: 58.5, Forma: 20.7

36.9

Napad: 29.1, Obrana: 50.9, Forma: 21.8

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

2
1

16-30'

1
2

31-45'

2

46-60'

2
1

61-75'

3
4

76-90+'

Teplice
Cagliari
Teplice

Analiza Snage

44.4

Ukupno

Napad 44.8
Obrana 58.5
Forma 20.7
Dosljednost 67.3
Cagliari

Analiza Snage

36.9

Ukupno

Napad 29.1
Obrana 50.9
Forma 21.8
Dosljednost 59.2

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

58.0 vs 90.0

Kvaliteta Protivnika

50.1 vs 65.8

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Teplice logo Teplice
P
Zlín (46%)
P
Ostrava (34%)
N
Slovácko (45%)
I
Hradec Kr. (59%)
I
Zlín (46%)
I
Sparta Prague (51%)
N
Plzeň (64%)
N
Liberec (48%)
Cagliari logo Cagliari
I
Udinese (74%)
N
Bologna (63%)
P
Atalanta (64%)
I
Inter Milan (84%)
P
Cremonese (51%)
I
Sassuolo (69%)
I
Napoli (74%)
I
Pisa (46%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Zlín G
4 - 2 P
46%
Ostrava D
2 - 1 P
34%
Slovácko D
1 - 1 N
45%
Hradec Kr. D
0 - 1 I
59%
Zlín G
2 - 3 I
46%
Sparta Prague D
0 - 1 I
51%
Plzeň G
2 - 2 N
64%
Liberec G
1 - 1 N
48%
Dukla D
0 - 0 N
46%
Pardubice G
1 - 1 N
62%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Udinese D
0 - 2 I
74%
Bologna G
0 - 0 N
63%
Atalanta D
3 - 2 P
64%
Inter Milan G
0 - 3 I
84%
Cremonese D
1 - 0 P
51%
Sassuolo G
1 - 2 I
69%
Napoli D
0 - 1 I
74%
Pisa G
1 - 3 I
46%
Como D
1 - 2 I
71%
Parma G
1 - 1 N
62%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 53.3 vs 59.0), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Teplice ima napadačku prednost s 1.3 golova po utakmici naspram 0.8 Cagliari.

Teplice ima obrambenu prednost, primajući 1.3 po utakmici naspram 1.6 Cagliari.

Teplice se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Cagliari se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 4 utakmica.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.5 golova ukupno. Ispod 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Teplice ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 7.5 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Teplice

Teplice

VS
Cagliari

Cagliari

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više