Preskoči na sadržaj
Usporedi Teplice vs Midtjylland

Teplice vs Midtjylland Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Teplice i Midtjylland: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Teplice Teplice Domaćin
Midtjylland Midtjylland Gost
Teplice
44.4
P P N I I I N N N N

Zadnjih 10 Utakmica

Midtjylland
43.7
N N N P P P N N I I

Osvojene Kategorije

4

Teplice

5

Neriješeno

6

Midtjylland

Radar Učinka

Teplice
Midtjylland

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
20%

2P, 5N, 3I

30%

3P, 5N, 2I

Golova po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

1.3

13 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Gol Razlika
0

0

+1

+1

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
D. Mareček (3 golova)
M. Erlić (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 6 / 2. Poluvrijeme: 7
1. Poluvrijeme: 4 / 2. Poluvrijeme: 9
Pobjede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
53.3

Težina Lige: 58.0, Kvaliteta Protivnika: 50.1

42.6

Težina Lige: 58.0, Kvaliteta Protivnika: 55.5

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.4

Stvarno: 1.3 | Razl: -0.1

1.36

Stvarno: 1.3 | Razl: -0.06

Korigirana Snaga
44.4

Napad: 44.8, Obrana: 58.5, Forma: 20.7

43.7

Napad: 40.1, Obrana: 55.6, Forma: 27.8

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

1
1

16-30'

1
2

31-45'

1
2

46-60'

4
1

61-75'

2
4

76-90+'

4
Teplice
Midtjylland
Teplice

Analiza Snage

44.4

Ukupno

Napad 44.8
Obrana 58.5
Forma 20.7
Dosljednost 67.3
Midtjylland

Analiza Snage

43.7

Ukupno

Napad 40.1
Obrana 55.6
Forma 27.8
Dosljednost 62.8

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

58.0 vs 58.0

Kvaliteta Protivnika

50.1 vs 55.5

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Teplice logo Teplice
P
Zlín (46%)
P
Ostrava (34%)
N
Slovácko (45%)
I
Hradec Kr. (59%)
I
Zlín (46%)
I
Sparta Prague (51%)
N
Plzeň (64%)
N
Liberec (48%)
Midtjylland logo Midtjylland
N
Nordsjælland (60%)
N
Viborg (50%)
N
AGF (62%)
P
Sønderjyske (48%)
P
AGF (57%)
P
Brøndby (49%)
N
Sønderjyske (43%)
N
Viborg (55%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Zlín G
4 - 2 P
46%
Ostrava D
2 - 1 P
34%
Slovácko D
1 - 1 N
45%
Hradec Kr. D
0 - 1 I
59%
Zlín G
2 - 3 I
46%
Sparta Prague D
0 - 1 I
51%
Plzeň G
2 - 2 N
64%
Liberec G
1 - 1 N
48%
Dukla D
0 - 0 N
46%
Pardubice G
1 - 1 N
62%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Nordsjælland G
0 - 0 N
60%
Viborg D
3 - 3 N
50%
AGF G
0 - 0 N
62%
Sønderjyske G
2 - 1 P
48%
AGF D
2 - 1 P
57%
Brøndby G
2 - 1 P
49%
Sønderjyske D
2 - 2 N
43%
Viborg G
1 - 1 N
55%
Nottm Forest D
1 - 2 I
76%
Nordsjælland D
0 - 1 I
55%

AI Analiza

Ovo je fascinantan dvoboj dva izjednačena tima. Sirovi brojevi pričaju jednu priču, ali analiza kvalitete protivnika dodaje ključni kontekst.

Teplice se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 53.3) u usporedbi s Midtjylland (SoS: 42.6). To znači da statistike Teplice imaju veću težinu.

Oba tima su ujednačena u napadu, s Teplice na prosjeku 1.3 i Midtjylland na 1.3 golova po utakmici.

Obje obrane su usporedive, s Teplice koji prima 1.3 i Midtjylland koji prima 1.2 po utakmici.

Teplice se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.6 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Ovo je pravi bacanje novčića. Oba tima su izuzetno ujednačena u svim pokazateljima.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Teplice

Teplice

VS
Midtjylland

Midtjylland

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više