Preskoči na sadržaj
Usporedi Twente vs GC Zürich

Twente vs GC Zürich Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Twente i GC Zürich: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Twente Twente Domaćin
GC Zürich GC Zürich Gost
Twente
75.3
P N N P P P I P P P

Zadnjih 10 Utakmica

GC Zürich
27.8
P I I I P I I I I I

Osvojene Kategorije

13

Twente

2

Neriješeno

0

GC Zürich

Radar Učinka

Twente
GC Zürich

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
70%

7P, 2N, 1I

20%

2P, 0N, 8I

Golova po Utakmici
2.1

21 / 10 utakmica

1.0

10 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.0

10 / 10 utakmica

2.6

26 / 10 utakmica

Gol Razlika
+11

+11

-16

-16

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
K. Hlynsson (6 golova)
D. Abels (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 9 / 2. Poluvrijeme: 12
1. Poluvrijeme: 5 / 2. Poluvrijeme: 5
Pobjede Kod Kuće
67%

4P / 6 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
75%

3P / 4 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
62.1

Težina Lige: 80.0, Kvaliteta Protivnika: 62.5

49.7

Težina Lige: 49.0, Kvaliteta Protivnika: 50.1

Protiv Elitnih
33%

1P / 3 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.55

Stvarno: 2.1 | Razl: -0.45

0.99

Stvarno: 1.0 | Razl: +0.01

Korigirana Snaga
75.3

Napad: 78.5, Obrana: 74.7, Forma: 78.5

27.8

Napad: 33.2, Obrana: 13.3, Forma: 19.9

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

1
3

16-30'

2
3

31-45'

2
8

46-60'

1
3

61-75'

3
2

76-90+'

1
Twente
GC Zürich
Twente

Analiza Snage

75.3

Ukupno

Napad 78.5
Obrana 74.7
Forma 78.5
Dosljednost 63.7
GC Zürich

Analiza Snage

27.8

Ukupno

Napad 33.2
Obrana 13.3
Forma 19.9
Dosljednost 56.8

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

80.0 vs 49.0

Kvaliteta Protivnika

62.5 vs 50.1

Protiv Elitnih

33% vs 0%
Twente logo Twente
P
Sparta (44%)
N
AZ (72%)
N
NEC (64%)
P
Volendam (49%)
P
Ajax (67%)
P
Fortuna (61%)
I
Utrecht (70%)
P
Go Ahead (70%)
GC Zürich logo GC Zürich
P
Winterthur (42%)
I
Zürich (41%)
I
Servette (62%)
I
Luzern (51%)
P
Winterthur (42%)
I
Sion (62%)
I
Servette (63%)
I
Thun (49%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Sparta D
4 - 0 P
44%
AZ G
2 - 2 N
72%
NEC D
1 - 1 N
64%
Volendam D
2 - 1 P
49%
Ajax G
2 - 1 P
67%
Fortuna G
2 - 1 P
61%
Utrecht D
0 - 2 I
70%
Go Ahead G
4 - 1 P
70%
Feyenoord D
2 - 0 P
67%
Groningen D
2 - 1 P
61%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Winterthur D
3 - 2 P
42%
Zürich G
1 - 2 I
41%
Servette D
0 - 2 I
62%
Luzern D
1 - 2 I
51%
Winterthur G
2 - 0 P
42%
Sion D
0 - 4 I
62%
Servette G
0 - 5 I
63%
Thun G
1 - 5 I
49%
Lausanne D
2 - 3 I
38%
Basel G
0 - 1 I
51%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Twente se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 62.1) u usporedbi s GC Zürich (SoS: 49.7). To znači da statistike Twente imaju veću težinu.

Napad Twente je na drugoj razini, s prosjekom od 2.1 golova po utakmici i K. Hlynsson na čelu s 6 golova. GC Zürich postiže samo 1.0 po utakmici.

U obrani Twente je daleko superiorniji, primajući samo 1.0 golova po utakmici uz 2 čistih mreža, dok GC Zürich prima 2.6 po utakmici.

Twente se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 1 od 3 utakmica.

GC Zürich se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Twente je jak tim u gostima s 75% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.3 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Na temelju naše sveobuhvatne analize, Twente je jasni favorit. Nadmoć u napadu (78.5), obrani (74.7) i formi (78.5) ne ostavlja prostor za sumnju. GC Zürich mora pružiti izuzetnu partiju.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Twente

Twente

VS
GC Zürich

GC Zürich

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više