Preskoči na sadržaj
Usporedi Villarreal vs Varaždin

Villarreal vs Varaždin Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Villarreal i Varaždin: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Villarreal Villarreal Domaćin
Varaždin Varaždin Gost
Villarreal
64.0
N P P N P I P N P I

Zadnjih 10 Utakmica

Varaždin
42.1
N I I P P P N I P N

Osvojene Kategorije

11

Villarreal

1

Neriješeno

3

Varaždin

Radar Učinka

Villarreal
Varaždin

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
50%

5P, 3N, 2I

40%

4P, 3N, 3I

Golova po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

1.3

13 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
+5

+5

+2

+2

Čista Mreža
0%

0 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
90%

9 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
N. Pépé (5 golova)
A. Latković (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 12 / 2. Poluvrijeme: 6
1. Poluvrijeme: 8 / 2. Poluvrijeme: 5
Pobjede Kod Kuće
100%

4P / 4 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
17%

1P / 6 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
68.8

Težina Lige: 93.0, Kvaliteta Protivnika: 66.6

34.6

Težina Lige: 45.0, Kvaliteta Protivnika: 47.4

Protiv Elitnih
33%

1P / 3 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.18

Stvarno: 1.8 | Razl: -0.38

1.06

Stvarno: 1.3 | Razl: +0.24

Korigirana Snaga
64.0

Napad: 71.3, Obrana: 67.3, Forma: 59.4

42.1

Napad: 36.7, Obrana: 53.6, Forma: 33.8

Analiza Vremena Golova

4

0-15'

4
3

16-30'

3
4

31-45'

1
2

46-60'

2
2

61-75'

2
3

76-90+'

1
Villarreal
Varaždin
Villarreal

Analiza Snage

64.0

Ukupno

Napad 71.3
Obrana 67.3
Forma 59.4
Dosljednost 53.2
Varaždin

Analiza Snage

42.1

Ukupno

Napad 36.7
Obrana 53.6
Forma 33.8
Dosljednost 50.5

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

93.0 vs 45.0

Kvaliteta Protivnika

66.6 vs 47.4

Protiv Elitnih

33% vs 0%
Villarreal logo Villarreal
N
Mallorca (73%)
P
Levante (71%)
P
Celta Vigo (54%)
N
Oviedo (66%)
P
Athletic (60%)
I
Girona (64%)
P
Real Sociedad (61%)
N
Alavés (65%)
Varaždin logo Varaždin
N
Lokomotiva (44%)
I
Hajduk (58%)
I
Dinamo Zagreb (76%)
P
Rijeka (44%)
P
Osijek (46%)
P
Slaven (35%)
N
Gorica (44%)
I
Istra (46%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Mallorca G
1 - 1 N
73%
Levante D
5 - 1 P
71%
Celta Vigo D
2 - 1 P
54%
Oviedo G
1 - 1 N
66%
Athletic G
2 - 1 P
60%
Girona G
0 - 1 I
64%
Real Sociedad D
3 - 1 P
61%
Alavés G
1 - 1 N
65%
Elche D
2 - 1 P
61%
Barcelona G
1 - 4 I
91%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Lokomotiva D
1 - 1 N
44%
Hajduk G
1 - 3 I
58%
Dinamo Zagreb G
1 - 2 I
76%
Rijeka D
1 - 0 P
44%
Osijek G
2 - 0 P
46%
Slaven D
2 - 1 P
35%
Gorica D
1 - 1 N
44%
Istra G
1 - 2 I
46%
Vukovar D
2 - 0 P
32%
Lokomotiva G
1 - 1 N
49%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Villarreal se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 68.8) u usporedbi s Varaždin (SoS: 34.6). To znači da statistike Villarreal imaju veću težinu.

Villarreal ima napadačku prednost s 1.8 golova po utakmici naspram 1.3 Varaždin.

Obje obrane su usporedive, s Villarreal koji prima 1.3 i Varaždin koji prima 1.1 po utakmici.

Villarreal se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 1 od 3 utakmica.

Faktor domaćeg terena ide u korist Villarreal, s 100% pobjeda kod kuće.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.8 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Villarreal se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (64.0 vs 42.1), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Villarreal

Villarreal

VS
Varaždin

Varaždin

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više