Preskoči na sadržaj
Usporedi Villarreal vs WSG Tirol

Villarreal vs WSG Tirol Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Villarreal i WSG Tirol: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Villarreal Villarreal Domaćin
WSG Tirol WSG Tirol Gost
Villarreal
64.0
N P P N P I P N P I

Zadnjih 10 Utakmica

WSG Tirol
37.2
N I P N N I P I I P

Osvojene Kategorije

12

Villarreal

2

Neriješeno

1

WSG Tirol

Radar Učinka

Villarreal
WSG Tirol

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
50%

5P, 3N, 2I

30%

3P, 3N, 4I

Golova po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

2.0

20 / 10 utakmica

Gol Razlika
+5

+5

-9

-9

Čista Mreža
0%

0 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
90%

9 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
N. Pépé (5 golova)
A. Ola-Adebomi (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 12 / 2. Poluvrijeme: 6
1. Poluvrijeme: 5 / 2. Poluvrijeme: 6
Pobjede Kod Kuće
100%

4P / 4 utakmica

50%

3P / 6 utakmica

Pobjede u Gostima
17%

1P / 6 utakmica

0%

0P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
68.8

Težina Lige: 93.0, Kvaliteta Protivnika: 66.6

53.3

Težina Lige: 55.0, Kvaliteta Protivnika: 52.1

Protiv Elitnih
33%

1P / 3 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.18

Stvarno: 1.8 | Razl: -0.38

1.02

Stvarno: 1.1 | Razl: +0.08

Korigirana Snaga
64.0

Napad: 71.3, Obrana: 67.3, Forma: 59.4

37.2

Napad: 37.9, Obrana: 34.4, Forma: 31.0

Analiza Vremena Golova

4

0-15'

1
3

16-30'

2
4

31-45'

2
2

46-60'

2
2

61-75'

3

76-90+'

4
Villarreal
WSG Tirol
Villarreal

Analiza Snage

64.0

Ukupno

Napad 71.3
Obrana 67.3
Forma 59.4
Dosljednost 53.2
WSG Tirol

Analiza Snage

37.2

Ukupno

Napad 37.9
Obrana 34.4
Forma 31.0
Dosljednost 53.2

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

93.0 vs 55.0

Kvaliteta Protivnika

66.6 vs 52.1

Protiv Elitnih

33% vs 0%
Villarreal logo Villarreal
N
Mallorca (73%)
P
Levante (71%)
P
Celta Vigo (54%)
N
Oviedo (66%)
P
Athletic (60%)
I
Girona (64%)
P
Real Sociedad (61%)
N
Alavés (65%)
WSG Tirol logo WSG Tirol
N
BW Linz (55%)
I
GAK (58%)
P
Ried (50%)
N
Altach (48%)
N
Altach (43%)
I
BW Linz (60%)
P
WAC (46%)
I
GAK (53%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Mallorca G
1 - 1 N
73%
Levante D
5 - 1 P
71%
Celta Vigo D
2 - 1 P
54%
Oviedo G
1 - 1 N
66%
Athletic G
2 - 1 P
60%
Girona G
0 - 1 I
64%
Real Sociedad D
3 - 1 P
61%
Alavés G
1 - 1 N
65%
Elche D
2 - 1 P
61%
Barcelona G
1 - 4 I
91%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
BW Linz D
1 - 1 N
55%
GAK G
0 - 4 I
58%
Ried D
1 - 0 P
50%
Altach G
0 - 0 N
48%
Altach D
2 - 2 N
43%
BW Linz G
0 - 5 I
60%
WAC D
3 - 1 P
46%
GAK D
1 - 5 I
53%
Ried G
1 - 2 I
55%
GAK D
2 - 0 P
53%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Villarreal se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 68.8) u usporedbi s WSG Tirol (SoS: 53.3). To znači da statistike Villarreal imaju veću težinu.

Villarreal ima napadačku prednost s 1.8 golova po utakmici naspram 1.1 WSG Tirol.

Villarreal ima obrambenu prednost, primajući 1.3 po utakmici naspram 2.0 WSG Tirol.

Villarreal se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 1 od 3 utakmica.

WSG Tirol se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Faktor domaćeg terena ide u korist Villarreal, s 100% pobjeda kod kuće.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.1 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Villarreal se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (64.0 vs 37.2), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Villarreal

Villarreal

VS
WSG Tirol

WSG Tirol

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više