Preskoči na sadržaj
Usporedi Vojvodina vs Porto

Vojvodina vs Porto Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Vojvodina i Porto: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Vojvodina Vojvodina Domaćin
Porto Porto Gost
Vojvodina
57.5
P P N N I P N P P P

Zadnjih 10 Utakmica

Porto
60.9
I P P P I P N N P P

Osvojene Kategorije

5

Vojvodina

5

Neriješeno

5

Porto

Radar Učinka

Vojvodina
Porto

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
60%

6P, 3N, 1I

60%

6P, 2N, 2I

Golova po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.8

8 / 10 utakmica

1.0

10 / 10 utakmica

Gol Razlika
+9

+9

+6

+6

Čista Mreža
60%

6 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
40%

4 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
M. Veličković (3 golova)
William (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 6 / 2. Poluvrijeme: 11
1. Poluvrijeme: 8 / 2. Poluvrijeme: 8
Pobjede Kod Kuće
67%

4P / 6 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
50%

2P / 4 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
40.5

Težina Lige: 55.0, Kvaliteta Protivnika: 52.9

54.9

Težina Lige: 80.8, Kvaliteta Protivnika: 64.4

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 2 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.62

Stvarno: 1.7 | Razl: +0.08

1.73

Stvarno: 1.6 | Razl: -0.13

Korigirana Snaga
57.5

Napad: 51.3, Obrana: 66.4, Forma: 54.3

60.9

Napad: 55.9, Obrana: 69.9, Forma: 62.9

Analiza Vremena Golova

0-15'

2
4

16-30'

2
2

31-45'

4
1

46-60'

2
5

61-75'

4
5

76-90+'

2
Vojvodina
Porto
Vojvodina

Analiza Snage

57.5

Ukupno

Napad 51.3
Obrana 66.4
Forma 54.3
Dosljednost 61.3
Porto

Analiza Snage

60.9

Ukupno

Napad 55.9
Obrana 69.9
Forma 62.9
Dosljednost 52.0

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

55.0 vs 80.8

Kvaliteta Protivnika

52.9 vs 64.4

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Vojvodina logo Vojvodina
P
Čukarički (46%)
P
Radnik (55%)
N
Železničar P (57%)
N
Partizan (52%)
I
Red Star (74%)
P
Radnički Niš (44%)
N
FK IMT (63%)
P
Napredak (29%)
Porto logo Porto
I
AVS (64%)
P
Alverca (59%)
P
Estrela (54%)
P
Tondela (52%)
I
Nottm Forest (81%)
P
Estoril (52%)
N
Nottm Forest (76%)
N
Famalicão (69%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Čukarički D
1 - 0 P
46%
Radnik G
4 - 1 P
55%
Železničar P D
0 - 0 N
57%
Partizan D
0 - 0 N
52%
Red Star G
1 - 4 I
74%
Radnički Niš D
3 - 2 P
44%
FK IMT G
0 - 0 N
63%
Napredak D
4 - 1 P
29%
Radnički Krag G
1 - 0 P
57%
Partizan D
3 - 0 P
52%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
AVS G
1 - 3 I
64%
Alverca D
1 - 0 P
59%
Estrela G
2 - 1 P
54%
Tondela D
2 - 0 P
52%
Nottm Forest G
0 - 1 I
81%
Estoril G
3 - 1 P
52%
Nottm Forest D
1 - 1 N
76%
Famalicão D
2 - 2 N
69%
Braga G
2 - 1 P
69%
Stuttgart D
2 - 0 P
68%

AI Analiza

Ovo je fascinantan dvoboj dva izjednačena tima. Sirovi brojevi pričaju jednu priču, ali analiza kvalitete protivnika dodaje ključni kontekst.

Porto se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 54.9) u usporedbi s Vojvodina (SoS: 40.5). To znači da statistike Porto imaju veću težinu.

Oba tima su ujednačena u napadu, s Vojvodina na prosjeku 1.7 i Porto na 1.6 golova po utakmici.

Obje obrane su usporedive, s Vojvodina koji prima 0.8 i Porto koji prima 1.0 po utakmici.

Porto je jak tim u gostima s 60% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.5 golova ukupno. Ispod 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Vojvodina

Vojvodina

VS
Porto

Porto

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više