Preskoči na sadržaj
Usporedi Volendam vs Slaven

Volendam vs Slaven Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Volendam i Slaven: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Volendam Volendam Domaćin
Slaven Slaven Gost
Volendam
36.2
N I P I N I I I P I

Zadnjih 10 Utakmica

Slaven
31.9
P I N I N I I N I N

Osvojene Kategorije

6

Volendam

5

Neriješeno

4

Slaven

Radar Učinka

Volendam
Slaven

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
20%

2P, 2N, 6I

10%

1P, 4N, 5I

Golova po Utakmici
0.8

8 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Gol Razlika
-7

-7

-7

-7

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
40%

4 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
R. Mühren (3 golova)
M. Dabro (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 2 / 2. Poluvrijeme: 6
1. Poluvrijeme: 6 / 2. Poluvrijeme: 6
Pobjede Kod Kuće
25%

1P / 4 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
17%

1P / 6 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
53.2

Težina Lige: 80.0, Kvaliteta Protivnika: 60.5

35.1

Težina Lige: 45.0, Kvaliteta Protivnika: 48.8

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.77

Stvarno: 0.8 | Razl: +0.03

1.04

Stvarno: 1.2 | Razl: +0.16

Korigirana Snaga
36.2

Napad: 27.5, Obrana: 51.6, Forma: 20.6

31.9

Napad: 34.0, Obrana: 31.2, Forma: 8.5

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

1

16-30'

31-45'

5
3

46-60'

3
2

61-75'

2
2

76-90+'

1
Volendam
Slaven
Volendam

Analiza Snage

36.2

Ukupno

Napad 27.5
Obrana 51.6
Forma 20.6
Dosljednost 59.2
Slaven

Analiza Snage

31.9

Ukupno

Napad 34.0
Obrana 31.2
Forma 8.5
Dosljednost 75.7

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

80.0 vs 45.0

Kvaliteta Protivnika

60.5 vs 48.8

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Volendam logo Volendam
N
Excelsior (60%)
I
Heerenveen (67%)
P
Heracles (41%)
I
Twente (81%)
N
Feyenoord (67%)
I
Sparta (49%)
I
Fortuna (56%)
I
NEC (69%)
Slaven logo Slaven
P
Gorica (44%)
I
Istra (46%)
N
Vukovar (32%)
I
Lokomotiva (49%)
N
Hajduk (53%)
I
Varaždin (54%)
I
Rijeka (44%)
N
Osijek (40%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Excelsior G
1 - 1 N
60%
Heerenveen D
0 - 2 I
67%
Heracles G
2 - 0 P
41%
Twente G
1 - 2 I
81%
Feyenoord D
0 - 0 N
67%
Sparta G
0 - 2 I
49%
Fortuna D
1 - 2 I
56%
NEC G
0 - 3 I
69%
Groningen D
3 - 2 P
61%
NAC G
0 - 1 I
54%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Gorica D
1 - 0 P
44%
Istra G
1 - 3 I
46%
Vukovar D
2 - 2 N
32%
Lokomotiva G
1 - 2 I
49%
Hajduk D
2 - 2 N
53%
Varaždin G
1 - 2 I
54%
Rijeka D
0 - 2 I
44%
Osijek D
0 - 0 N
40%
Dinamo Zagreb G
2 - 4 I
76%
Gorica G
2 - 2 N
50%

AI Analiza

Ovo je fascinantan dvoboj dva izjednačena tima. Sirovi brojevi pričaju jednu priču, ali analiza kvalitete protivnika dodaje ključni kontekst.

Volendam se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 53.2) u usporedbi s Slaven (SoS: 35.1). To znači da statistike Volendam imaju veću težinu.

Slaven ima napadačku prednost s 1.2 golova po utakmici naspram 0.8 Volendam.

Volendam ima obrambenu prednost, primajući 1.5 po utakmici naspram 1.9 Slaven.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.7 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Volendam

Volendam

VS
Slaven

Slaven

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više