Preskoči na sadržaj
Usporedi Westerlo vs Larissa

Westerlo vs Larissa Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Westerlo i Larissa: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Westerlo Westerlo Domaćin
Larissa Larissa Gost
Westerlo
45.7
I N I P I P P N I P

Zadnjih 10 Utakmica

Larissa
37.4
N N N I N I I I N N

Osvojene Kategorije

11

Westerlo

1

Neriješeno

3

Larissa

Radar Učinka

Westerlo
Larissa

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
40%

4P, 2N, 4I

0%

0P, 6N, 4I

Golova po Utakmici
1.4

14 / 10 utakmica

0.9

9 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Gol Razlika
-1

-1

-5

-5

Čista Mreža
40%

4 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
Nacho Ferri (4 golova)
Ľ. Tupta (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 3 / 2. Poluvrijeme: 11
1. Poluvrijeme: 1 / 2. Poluvrijeme: 8
Pobjede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
60%

3P / 5 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
51.3

Težina Lige: 59.5, Kvaliteta Protivnika: 54.9

55.2

Težina Lige: 56.0, Kvaliteta Protivnika: 54.6

Protiv Elitnih
33%

1P / 3 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.42

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.02

0.95

Stvarno: 0.9 | Razl: -0.05

Korigirana Snaga
45.7

Napad: 47.3, Obrana: 50.6, Forma: 40.5

37.4

Napad: 31.6, Obrana: 56.1, Forma: 0.0

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

16-30'

1

31-45'

1
3

46-60'

4
4

61-75'

4

76-90+'

4
Westerlo
Larissa
Westerlo

Analiza Snage

45.7

Ukupno

Napad 47.3
Obrana 50.6
Forma 40.5
Dosljednost 44.8
Larissa

Analiza Snage

37.4

Ukupno

Napad 31.6
Obrana 56.1
Forma 0.0
Dosljednost 92.8

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

59.5 vs 56.0

Kvaliteta Protivnika

54.9 vs 54.6

Protiv Elitnih

33% vs 0%
Westerlo logo Westerlo
I
Genk (54%)
N
OHL (35%)
I
Antwerp (40%)
P
OHL (40%)
I
Genk (49%)
P
Standard (72%)
P
Charleroi (57%)
N
Standard (72%)
Larissa logo Larissa
N
Panaitolikos (53%)
N
Asteras (56%)
N
Panserraikos (54%)
I
Panserraikos (49%)
N
Kifisia (49%)
I
Atromitos (59%)
I
Panaitolikos (48%)
I
Asteras (61%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Genk G
0 - 3 I
54%
OHL D
3 - 3 N
35%
Antwerp D
2 - 4 I
40%
OHL G
2 - 0 P
40%
Genk D
1 - 2 I
49%
Standard G
2 - 1 P
72%
Charleroi D
2 - 0 P
57%
Standard G
0 - 0 N
72%
Club Brugge D
1 - 2 I
78%
OHL G
1 - 0 P
52%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Panaitolikos G
1 - 1 N
53%
Asteras D
1 - 1 N
56%
Panserraikos G
1 - 1 N
54%
Panserraikos D
0 - 1 I
49%
Kifisia D
1 - 1 N
49%
Atromitos G
2 - 3 I
59%
Panaitolikos D
1 - 2 I
48%
Asteras G
1 - 3 I
61%
Olympiakos G
0 - 0 N
61%
Asteras D
1 - 1 N
56%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 51.3 vs 55.2), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Westerlo ima napadačku prednost s 1.4 golova po utakmici naspram 0.9 Larissa.

Obje obrane su usporedive, s Westerlo koji prima 1.5 i Larissa koji prima 1.4 po utakmici.

Westerlo se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 1 od 3 utakmica.

Larissa se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Westerlo je jak tim u gostima s 60% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.6 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Westerlo ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 8.3 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Westerlo

Westerlo

VS
Larissa

Larissa

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više