Preskoči na sadržaj
Usporedi Zagłębie vs La Louvière

Zagłębie vs La Louvière Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Zagłębie i La Louvière: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Zagłębie Zagłębie Domaćin
La Louvière La Louvière Gost
Zagłębie
47.1
P N I I P I I I P P

Zadnjih 10 Utakmica

La Louvière
35.9
P I I I I I N P N N

Osvojene Kategorije

8

Zagłębie

2

Neriješeno

5

La Louvière

Radar Učinka

Zagłębie
La Louvière

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
40%

4P, 1N, 5I

20%

2P, 3N, 5I

Golova po Utakmici
1.0

10 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.9

9 / 10 utakmica

2.0

20 / 10 utakmica

Gol Razlika
+1

+1

-6

-6

Čista Mreža
40%

4 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
30%

3 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
30%

3 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
M. Reguła (2 golova)
P. Fall (6 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 4 / 2. Poluvrijeme: 6
1. Poluvrijeme: 5 / 2. Poluvrijeme: 9
Pobjede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
54.2

Težina Lige: 57.0, Kvaliteta Protivnika: 52.3

44.4

Težina Lige: 62.4, Kvaliteta Protivnika: 55.6

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.99

Stvarno: 1.0 | Razl: +0.01

1.47

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.07

Korigirana Snaga
47.1

Napad: 34.7, Obrana: 72.9, Forma: 41.7

35.9

Napad: 44.1, Obrana: 31.5, Forma: 18.9

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

1
2

16-30'

1

31-45'

3
1

46-60'

3
4

61-75'

3
1

76-90+'

3
Zagłębie
La Louvière
Zagłębie

Analiza Snage

47.1

Ukupno

Napad 34.7
Obrana 72.9
Forma 41.7
Dosljednost 39.7
La Louvière

Analiza Snage

35.9

Ukupno

Napad 44.1
Obrana 31.5
Forma 18.9
Dosljednost 61.3

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

57.0 vs 62.4

Kvaliteta Protivnika

52.3 vs 55.6

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Zagłębie logo Zagłębie
P
Górnik (58%)
N
Cracovia (40%)
I
Nieciecza (36%)
I
Legia (64%)
P
Radomiak (53%)
I
Arka (49%)
I
Motor (59%)
I
Lech (64%)
La Louvière logo La Louvière
P
Cercle Brugge (46%)
I
Dender (40%)
I
ZW (59%)
I
ZW (54%)
I
Cercle Brugge (63%)
I
Dender (46%)
N
Genk (61%)
P
Cercle Brugge (63%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Górnik G
2 - 0 P
58%
Cracovia D
0 - 0 N
40%
Nieciecza D
1 - 2 I
36%
Legia G
0 - 1 I
64%
Radomiak D
1 - 0 P
53%
Arka G
1 - 3 I
49%
Motor G
0 - 1 I
59%
Lech D
0 - 1 I
64%
Piast G
3 - 1 P
58%
Wisła Płock D
2 - 0 P
42%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Cercle Brugge D
4 - 1 P
46%
Dender G
1 - 2 I
40%
ZW G
0 - 4 I
59%
ZW D
0 - 2 I
54%
Cercle Brugge G
0 - 3 I
63%
Dender D
0 - 1 I
46%
Genk D
5 - 5 N
61%
Cercle Brugge G
3 - 1 P
63%
Antwerp D
0 - 0 N
52%
Standard G
1 - 1 N
72%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 54.2 vs 44.4), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

La Louvière ima napadačku prednost s 1.4 golova po utakmici naspram 1.0 Zagłębie.

U obrani Zagłębie je daleko superiorniji, primajući samo 0.9 golova po utakmici uz 4 čistih mreža, dok La Louvière prima 2.0 po utakmici.

Zagłębie se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.6 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Zagłębie ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 11.2 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Zagłębie

Zagłębie

VS
La Louvière

La Louvière

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više