Preskoči na sadržaj
Usporedi Zürich vs Antwerp

Zürich vs Antwerp Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Zürich i Antwerp: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Zürich Zürich Domaćin
Antwerp Antwerp Gost
Zürich
35.5
I P N I I I P I I I

Zadnjih 10 Utakmica

Antwerp
41.9
I I P P P I I I N N

Osvojene Kategorije

3

Zürich

2

Neriješeno

10

Antwerp

Radar Učinka

Zürich
Antwerp

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
20%

2P, 1N, 7I

30%

3P, 2N, 5I

Golova po Utakmici
1.0

10 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

1.5

15 / 10 utakmica

Gol Razlika
-7

-7

-4

-4

Čista Mreža
0%

0 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
80%

8 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
Ivan Cavaleiro (3 golova)
C. Scott (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 3 / 2. Poluvrijeme: 7
1. Poluvrijeme: 3 / 2. Poluvrijeme: 8
Pobjede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
49.9

Težina Lige: 49.0, Kvaliteta Protivnika: 50.5

56.3

Težina Lige: 59.5, Kvaliteta Protivnika: 54.2

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.9

Stvarno: 1.0 | Razl: +0.1

1.15

Stvarno: 1.1 | Razl: -0.05

Korigirana Snaga
35.5

Napad: 33.3, Obrana: 43.3, Forma: 20.0

41.9

Napad: 39.0, Obrana: 53.1, Forma: 31.9

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

1

16-30'

2
1

31-45'

1
1

46-60'

3
5

61-75'

1
1

76-90+'

4
Zürich
Antwerp
Zürich

Analiza Snage

35.5

Ukupno

Napad 33.3
Obrana 43.3
Forma 20.0
Dosljednost 57.7
Antwerp

Analiza Snage

41.9

Ukupno

Napad 39.0
Obrana 53.1
Forma 31.9
Dosljednost 49.3

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

49.0 vs 59.5

Kvaliteta Protivnika

50.5 vs 54.2

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Zürich logo Zürich
I
Luzern (61%)
P
GC Zürich (31%)
N
Winterthur (46%)
I
Lausanne (47%)
I
Lugano (50%)
I
St.Gallen (60%)
P
Thun (44%)
I
Sion (62%)
Antwerp logo Antwerp
I
Charleroi (46%)
I
Standard (55%)
P
Westerlo (50%)
P
Standard (60%)
P
OHL (35%)
I
Charleroi (62%)
I
Genk (61%)
I
OHL (52%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Luzern G
0 - 1 I
61%
GC Zürich D
2 - 1 P
31%
Winterthur G
2 - 2 N
46%
Lausanne G
0 - 3 I
47%
Lugano D
0 - 1 I
50%
St.Gallen G
1 - 2 I
60%
Thun D
2 - 1 P
44%
Sion D
1 - 2 I
62%
Servette G
1 - 2 I
66%
Lausanne D
1 - 2 I
38%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Charleroi D
0 - 1 I
46%
Standard D
0 - 5 I
55%
Westerlo G
4 - 2 P
50%
Standard G
2 - 1 P
60%
OHL D
2 - 0 P
35%
Charleroi G
1 - 2 I
62%
Genk D
1 - 2 I
61%
OHL G
0 - 1 I
52%
Standard D
1 - 1 N
67%
La Louvière G
0 - 0 N
54%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 49.9 vs 56.3), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Oba tima su ujednačena u napadu, s Zürich na prosjeku 1.0 i Antwerp na 1.1 golova po utakmici.

Obje obrane su usporedive, s Zürich koji prima 1.7 i Antwerp koji prima 1.5 po utakmici.

Zürich se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Antwerp se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.7 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Antwerp ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 6.4 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Zürich

Zürich

VS
Antwerp

Antwerp

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više