Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás AC Milan vs Mechelen

AC Milan vs Mechelen Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: AC Milan vs Mechelen — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

AC Milan AC Milan Hazai Csapat
Mechelen Mechelen Vendég Csapat
AC Milan
47.5
V V D Gy V V Gy V Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Mechelen
26.6
V Gy V V V V D V Gy V

Nyert Kategóriák

10

AC Milan

3

Döntetlen

2

Mechelen

Teljesítményradar

AC Milan
Mechelen

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 1D, 5V

20%

2Gy, 1D, 7V

Gól / Mérkőzés
0.9

9 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

2.4

24 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-3

-3

-16

-16

Kapott Gól Nélkül
40%

4 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
30%

3 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
20%

2 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
S. Pavlović (3 gól)
B. Boersma (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 6
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 4
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
65.5

Liga Nehézsége: 90.0, Ellenfél Minősége: 70.0

44.7

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 59.6

Topcsapatok Ellen
20%

1Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.05

Valós: 0.9 | Kül: -0.15

0.83

Valós: 0.8 | Kül: -0.03

Korrigált Erő
47.5

Támadás: 34.6, Védekezés: 69.3, Forma: 46.2

26.6

Támadás: 25.3, Védekezés: 18.9, Forma: 18.9

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

1

16-30'

2
3

31-45'

2

46-60'

2

61-75'

1
4

76-90+'

2
AC Milan
Mechelen
AC Milan

Erő Részletezés

47.5

Összesített

Támadás 34.6
Védekezés 69.3
Forma 46.2
Állandóság 39.7
Mechelen

Erő Részletezés

26.6

Összesített

Támadás 25.3
Védekezés 18.9
Forma 18.9
Állandóság 57.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

90.0 vs 59.5

Ellenfél Minősége

70.0 vs 59.6

Topcsapatok Ellen

20% vs 0%
AC Milan logo AC Milan
V
Atalanta (64%)
V
Sassuolo (69%)
D
Juventus (80%)
Gy
Verona (55%)
V
Udinese (74%)
V
Napoli (79%)
Gy
Torino (69%)
V
Lazio (76%)
Mechelen logo Mechelen
V
R. Union SG (69%)
Gy
Gent (46%)
V
Sint-Truiden (44%)
V
Club Brugge (71%)
V
Anderlecht (35%)
V
R. Union SG (75%)
D
Gent (63%)
V
Club Brugge (83%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Atalanta H
2 - 3 V
64%
Sassuolo I
0 - 2 V
69%
Juventus H
0 - 0 D
80%
Verona I
1 - 0 Gy
55%
Udinese H
0 - 3 V
74%
Napoli I
0 - 1 V
79%
Torino H
3 - 2 Gy
69%
Lazio I
0 - 1 V
76%
Inter Milan H
1 - 0 Gy
78%
Cremonese I
2 - 0 Gy
56%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
R. Union SG I
0 - 3 V
69%
Gent H
1 - 0 Gy
46%
Sint-Truiden H
1 - 4 V
44%
Club Brugge I
1 - 6 V
71%
Anderlecht H
1 - 2 V
35%
R. Union SG H
0 - 1 V
75%
Gent I
1 - 1 D
63%
Club Brugge I
1 - 4 V
83%
Anderlecht H
1 - 0 Gy
47%
Gent I
1 - 3 V
63%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

AC Milan jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 65.5) összehasonlítva Mechelen-val (SoS: 44.7). Ez azt jelenti, hogy AC Milan statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, AC Milan átlag 0.9 és Mechelen átlag 0.8 góllal meccsenként.

Védekezésben AC Milan messze felülmúlja, meccsenként csak 1.2 gólt kapva 4 kapott gól nélküli meccsel, míg Mechelen 2.4-t kap meccsenként.

AC Milan küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 1-t nyerve.

Mechelen küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.7 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

AC Milan emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (47.5 vs 26.6) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

AC Milan

AC Milan

VS
Mechelen

Mechelen

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet