Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás AEK Athens vs Charleroi

AEK Athens vs Charleroi Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: AEK Athens vs Charleroi — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

AEK Athens AEK Athens Hazai Csapat
Charleroi Charleroi Vendég Csapat
AEK Athens
66.5
Gy D Gy Gy V Gy Gy V D Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Charleroi
42.5
Gy Gy Gy D V Gy V V V D

Nyert Kategóriák

12

AEK Athens

2

Döntetlen

1

Charleroi

Teljesítményradar

AEK Athens
Charleroi

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
60%

6Gy, 2D, 2V

40%

4Gy, 2D, 4V

Gól / Mérkőzés
1.8

18 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
0.9

9 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+9

+9

0

0

Kapott Gól Nélkül
50%

5 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
30%

3 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Zine (3 gól)
A. Bernier (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 10 / 2. Félidő: 8
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
80%

4Gy / 5 mérkőzés

50%

2Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

33%

2Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
59.8

Liga Nehézsége: 64.8, Ellenfél Minősége: 61.0

42.2

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 52.5

Topcsapatok Ellen
50%

1Gy / 2 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.89

Valós: 1.8 | Kül: -0.09

1.03

Valós: 1.1 | Kül: +0.07

Korrigált Erő
66.5

Támadás: 65.9, Védekezés: 76.9, Forma: 65.9

42.5

Támadás: 33.8, Védekezés: 58.4, Forma: 36.9

Gólidőzítés Elemzése

4

0-15'

2
2

16-30'

1
4

31-45'

1
2

46-60'

2
4

61-75'

4
2

76-90+'

1
AEK Athens
Charleroi
AEK Athens

Erő Részletezés

66.5

Összesített

Támadás 65.9
Védekezés 76.9
Forma 65.9
Állandóság 52.0
Charleroi

Erő Részletezés

42.5

Összesített

Támadás 33.8
Védekezés 58.4
Forma 36.9
Állandóság 44.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

64.8 vs 59.5

Ellenfél Minősége

61.0 vs 52.5

Topcsapatok Ellen

50% vs 0%
AEK Athens logo AEK Athens
Gy
Panathinaikos (52%)
D
Panathinaikos (57%)
Gy
PAOK (54%)
Gy
Rayo (68%)
V
Rayo (73%)
Gy
Olympiakos (61%)
Gy
Kifisia (49%)
V
Celje (67%)
Charleroi logo Charleroi
Gy
Antwerp (45%)
Gy
Genk (49%)
Gy
OHL (40%)
D
Genk (54%)
V
Standard (55%)
Gy
Antwerp (52%)
V
Westerlo (62%)
V
ZW (70%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Panathinaikos H
2 - 1 Gy
52%
Panathinaikos I
0 - 0 D
57%
PAOK H
3 - 0 Gy
54%
Rayo H
3 - 1 Gy
68%
Rayo I
0 - 3 V
73%
Olympiakos I
1 - 0 Gy
61%
Kifisia H
3 - 0 Gy
49%
Celje H
0 - 2 V
67%
Atromitos I
2 - 2 D
59%
Celje I
4 - 0 Gy
70%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Antwerp I
1 - 0 Gy
45%
Genk H
2 - 0 Gy
49%
OHL I
2 - 0 Gy
40%
Genk I
1 - 1 D
54%
Standard H
1 - 2 V
55%
Antwerp H
2 - 1 Gy
52%
Westerlo I
0 - 2 V
62%
ZW I
0 - 1 V
70%
OHL H
0 - 2 V
47%
Dender I
2 - 2 D
51%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

AEK Athens jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 59.8) összehasonlítva Charleroi-val (SoS: 42.2). Ez azt jelenti, hogy AEK Athens statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

AEK Athens tartja a támadó előnyt 1.8 góllal meccsenként Charleroi 1.1-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, AEK Athens 0.9-t és Charleroi 1.1-t kapva meccsenként.

A hazai pálya előnye AEK Athens-nak kedvez, 80%-os hazai győzelmi aránnyal.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.5 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínűtlen.

AEK Athens emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (66.5 vs 42.5) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

AEK Athens

AEK Athens

VS
Charleroi

Charleroi

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet