Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás AGF vs Cremonese

AGF vs Cremonese Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: AGF vs Cremonese — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

AGF AGF Hazai Csapat
Cremonese Cremonese Vendég Csapat
AGF
52.9
Gy Gy D D V D Gy D D Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Cremonese
36.5
Gy V V D V V Gy V V V

Nyert Kategóriák

9

AGF

3

Döntetlen

3

Cremonese

Teljesítményradar

AGF
Cremonese

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 5D, 1V

20%

2Gy, 1D, 7V

Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

0.9

9 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
0.8

8 / 10 mérkőzés

1.7

17 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+4

+4

-8

-8

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
T. Bech (2 gól)
F. Bonazzoli (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 6
1. Félidő: 2 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
25%

1Gy / 4 mérkőzés

17%

1Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
50%

3Gy / 6 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
52.4

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 50.7

57.7

Liga Nehézsége: 90.0, Ellenfél Minősége: 62.0

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.14

Valós: 1.2 | Kül: +0.06

1.12

Valós: 0.9 | Kül: -0.22

Korrigált Erő
52.9

Támadás: 41.0, Védekezés: 75.1, Forma: 41.0

36.5

Támadás: 32.3, Védekezés: 46.7, Forma: 21.5

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

2

16-30'

1
2

31-45'

1
2

46-60'

4
2

61-75'

1
2

76-90+'

2
AGF
Cremonese
AGF

Erő Részletezés

52.9

Összesített

Támadás 41.0
Védekezés 75.1
Forma 41.0
Állandóság 63.7
Cremonese

Erő Részletezés

36.5

Összesített

Támadás 32.3
Védekezés 46.7
Forma 21.5
Állandóság 57.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

55.0 vs 90.0

Ellenfél Minősége

50.7 vs 62.0

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
AGF logo AGF
Gy
Brøndby (49%)
Gy
Sønderjyske (43%)
D
Midtjylland (52%)
D
Nordsjælland (60%)
V
Midtjylland (57%)
D
Nordsjælland (55%)
Gy
Viborg (55%)
D
Brøndby (44%)
Cremonese logo Cremonese
Gy
Pisa (40%)
V
Lazio (70%)
V
Napoli (79%)
D
Torino (69%)
V
Cagliari (58%)
V
Bologna (58%)
Gy
Parma (62%)
V
Fiorentina (66%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Brøndby I
2 - 0 Gy
49%
Sønderjyske H
2 - 1 Gy
43%
Midtjylland H
0 - 0 D
52%
Nordsjælland I
1 - 1 D
60%
Midtjylland I
1 - 2 V
57%
Nordsjælland H
1 - 1 D
55%
Viborg I
2 - 1 Gy
55%
Brøndby H
0 - 0 D
44%
Sønderjyske I
1 - 1 D
48%
Vejle I
2 - 1 Gy
44%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Pisa H
3 - 0 Gy
40%
Lazio H
1 - 2 V
70%
Napoli I
0 - 4 V
79%
Torino H
0 - 0 D
69%
Cagliari I
0 - 1 V
58%
Bologna H
1 - 2 V
58%
Parma I
2 - 0 Gy
62%
Fiorentina H
1 - 4 V
66%
Lecce I
1 - 2 V
58%
AC Milan H
0 - 2 V
60%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 52.4 vs 57.7), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, AGF átlag 1.2 és Cremonese átlag 0.9 góllal meccsenként.

Védekezésben AGF messze felülmúlja, meccsenként csak 0.8 gólt kapva 3 kapott gól nélküli meccsel, míg Cremonese 1.7-t kap meccsenként.

AGF nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.3 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

AGF emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (52.9 vs 36.5) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

AGF

AGF

VS
Cremonese

Cremonese

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet