Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Alanyaspor vs Genk

Alanyaspor vs Genk Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Alanyaspor vs Genk — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Alanyaspor Alanyaspor Hazai Csapat
Genk Genk Vendég Csapat
Alanyaspor
50.5
Gy D V V D D Gy D D V

Utolsó 10 Mérkőzés

Genk
50.6
Gy V D D Gy D Gy D V Gy

Nyert Kategóriák

4

Alanyaspor

7

Döntetlen

4

Genk

Teljesítményradar

Alanyaspor
Genk

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 5D, 3V

40%

4Gy, 4D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+3

+3

0

0

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
İ. Kaya (4 gól)
A. Bibout (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 9
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 10
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
62.3

Liga Nehézsége: 72.0, Ellenfél Minősége: 55.8

56.0

Liga Nehézsége: 60.6, Ellenfél Minősége: 52.9

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.62

Valós: 1.5 | Kül: -0.12

1.53

Valós: 1.6 | Kül: +0.07

Korrigált Erő
50.5

Támadás: 56.1, Védekezés: 67.4, Forma: 22.5

50.6

Támadás: 56.5, Védekezés: 49.5, Forma: 42.4

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

2
1

16-30'

1
3

31-45'

1
1

46-60'

4
3

61-75'

5
5

76-90+'

3
Alanyaspor
Genk
Alanyaspor

Erő Részletezés

50.5

Összesített

Támadás 56.1
Védekezés 67.4
Forma 22.5
Állandóság 67.3
Genk

Erő Részletezés

50.6

Összesített

Támadás 56.5
Védekezés 49.5
Forma 42.4
Állandóság 56.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

72.0 vs 60.6

Ellenfél Minősége

55.8 vs 52.9

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Alanyaspor logo Alanyaspor
Gy
Kayseri (44%)
D
Antalyaspor (48%)
V
Samsunspor (62%)
V
Kasımpaşa (57%)
D
Trabzonspor (69%)
D
Gaziantep (54%)
Gy
Kocaelispor (46%)
D
Göztepe (64%)
Genk logo Genk
Gy
Westerlo (45%)
V
Charleroi (51%)
D
Standard (55%)
D
Charleroi (46%)
Gy
Westerlo (50%)
D
OHL (47%)
Gy
Antwerp (57%)
D
La Louvière (54%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Kayseri H
3 - 1 Gy
44%
Antalyaspor I
0 - 0 D
48%
Samsunspor H
2 - 3 V
62%
Kasımpaşa I
0 - 1 V
57%
Trabzonspor H
1 - 1 D
69%
Gaziantep I
1 - 1 D
54%
Kocaelispor H
5 - 0 Gy
46%
Göztepe I
2 - 2 D
64%
Gençlerbirliği H
0 - 0 D
45%
Galatasaray I
1 - 3 V
69%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Westerlo H
3 - 0 Gy
45%
Charleroi I
0 - 2 V
51%
Standard H
1 - 1 D
55%
Charleroi H
1 - 1 D
46%
Westerlo I
2 - 1 Gy
50%
OHL H
0 - 0 D
47%
Antwerp I
2 - 1 Gy
57%
La Louvière I
5 - 5 D
54%
Freiburg I
1 - 5 V
69%
Sint-Truiden H
1 - 0 Gy
55%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 62.3 vs 56.0), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Alanyaspor átlag 1.5 és Genk átlag 1.6 góllal meccsenként.

Alanyaspor védekezési előnyben van, 1.2-t kapva meccsenként Genk 1.6-jával szemben.

Alanyaspor nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Genk nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.0 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Ez egy igazi pénzfeldobás. Mindkét csapat figyelemreméltóan kiegyenlített minden mutatóban.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Alanyaspor

Alanyaspor

VS
Genk

Genk

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet