Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Alavés vs Radnički Niš

Alavés vs Radnički Niš Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Alavés vs Radnički Niš — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Alavés Alavés Hazai Csapat
Radnički Niš Radnički Niš Vendég Csapat
Alavés
43.5
D V Gy V D D Gy D V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Radnički Niš
36.1
Gy Gy V Gy D V V V V D

Nyert Kategóriák

8

Alavés

3

Döntetlen

4

Radnički Niš

Teljesítményradar

Alavés
Radnički Niš

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 4D, 4V

30%

3Gy, 2D, 5V

Gól / Mérkőzés
1.8

18 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
2.2

22 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-4

-4

-5

-5

Kapott Gól Nélkül
0%

0 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
90%

9 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Toni Martínez (7 gól)
A. Shestyuk (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 11
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 8
Hazai Győzelem
25%

1Gy / 4 mérkőzés

50%

2Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
17%

1Gy / 6 mérkőzés

17%

1Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
60.4

Liga Nehézsége: 93.0, Ellenfél Minősége: 66.3

40.6

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 53.2

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 4 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.08

Valós: 1.8 | Kül: -0.28

1.09

Valós: 1.1 | Kül: +0.01

Korrigált Erő
43.5

Támadás: 66.2, Védekezés: 29.4, Forma: 22.1

36.1

Támadás: 33.2, Védekezés: 42.3, Forma: 27.2

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

1

16-30'

2

31-45'

3
4

46-60'

4
4

61-75'

2
4

76-90+'

2
Alavés
Radnički Niš
Alavés

Erő Részletezés

43.5

Összesített

Támadás 66.2
Védekezés 29.4
Forma 22.1
Állandóság 64.0
Radnički Niš

Erő Részletezés

36.1

Összesített

Támadás 33.2
Védekezés 42.3
Forma 27.2
Állandóság 49.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

93.0 vs 55.0

Ellenfél Minősége

66.3 vs 53.2

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Alavés logo Alavés
D
Elche (66%)
V
Athletic (55%)
Gy
Mallorca (68%)
V
Real Madrid (70%)
D
Real Sociedad (66%)
D
Osasuna (58%)
Gy
Celta Vigo (59%)
D
Villarreal (73%)
Radnički Niš logo Radnički Niš
Gy
Mladost Lučani (48%)
Gy
Napredak (34%)
V
FK IMT (63%)
Gy
Javor (52%)
D
Radnički Krag (57%)
V
Vojvodina (68%)
V
OFK (53%)
V
Red Star (74%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Elche I
1 - 1 D
66%
Athletic H
2 - 4 V
55%
Mallorca H
2 - 1 Gy
68%
Real Madrid I
1 - 2 V
70%
Real Sociedad I
3 - 3 D
66%
Osasuna H
2 - 2 D
58%
Celta Vigo I
4 - 3 Gy
59%
Villarreal H
1 - 1 D
73%
Valencia I
2 - 3 V
72%
Levante I
0 - 2 V
76%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Mladost Lučani H
1 - 0 Gy
48%
Napredak I
1 - 0 Gy
34%
FK IMT I
0 - 2 V
63%
Javor H
3 - 2 Gy
52%
Radnički Krag I
1 - 1 D
57%
Vojvodina I
2 - 3 V
68%
OFK H
1 - 2 V
53%
Red Star I
0 - 2 V
74%
Spartak H
0 - 2 V
28%
Radnik I
2 - 2 D
55%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Alavés jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 60.4) összehasonlítva Radnički Niš-val (SoS: 40.6). Ez azt jelenti, hogy Alavés statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Alavés tartja a támadó előnyt 1.8 góllal meccsenként Radnički Niš 1.1-jával szemben.

Radnički Niš védekezési előnyben van, 1.6-t kapva meccsenként Alavés 2.2-jával szemben.

Alavés küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.3 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Alavés-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 7.4 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Alavés

Alavés

VS
Radnički Niš

Radnički Niš

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet