Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Alavés vs Veres Rivne

Alavés vs Veres Rivne Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Alavés vs Veres Rivne — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Alavés Alavés Hazai Csapat
Veres Rivne Veres Rivne Vendég Csapat
Alavés
43.5
D V Gy V D D Gy D V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Veres Rivne
42.7
V D D V Gy V Gy D V D

Nyert Kategóriák

6

Alavés

6

Döntetlen

3

Veres Rivne

Teljesítményradar

Alavés
Veres Rivne

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 4D, 4V

20%

2Gy, 4D, 4V

Gól / Mérkőzés
1.8

18 / 10 mérkőzés

1.0

10 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
2.2

22 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-4

-4

-4

-4

Kapott Gól Nélkül
0%

0 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
90%

9 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Toni Martínez (7 gól)
I. Kharatin (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 11
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
25%

1Gy / 4 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
17%

1Gy / 6 mérkőzés

17%

1Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
60.4

Liga Nehézsége: 93.0, Ellenfél Minősége: 66.3

63.0

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 68.0

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 4 mérkőzés

0%

0Gy / 6 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.08

Valós: 1.8 | Kül: -0.28

1.36

Valós: 1.0 | Kül: -0.36

Korrigált Erő
43.5

Támadás: 66.2, Védekezés: 29.4, Forma: 22.1

42.7

Támadás: 37.7, Védekezés: 60.3, Forma: 22.6

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

1
1

16-30'

2

31-45'

2
4

46-60'

2
4

61-75'

2
4

76-90+'

3
Alavés
Veres Rivne
Alavés

Erő Részletezés

43.5

Összesített

Támadás 66.2
Védekezés 29.4
Forma 22.1
Állandóság 64.0
Veres Rivne

Erő Részletezés

42.7

Összesített

Támadás 37.7
Védekezés 60.3
Forma 22.6
Állandóság 64.0

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

93.0 vs 98.0

Ellenfél Minősége

66.3 vs 68.0

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Alavés logo Alavés
D
Elche (66%)
V
Athletic (55%)
Gy
Mallorca (68%)
V
Real Madrid (70%)
D
Real Sociedad (66%)
D
Osasuna (58%)
Gy
Celta Vigo (59%)
D
Villarreal (73%)
Veres Rivne logo Veres Rivne
V
Kryvbas KR (71%)
D
Rukh Vynnyky (49%)
D
Epitsentr (74%)
V
Zorya (80%)
Gy
Oleksandria (49%)
V
Metalist 1925 (79%)
Gy
Obolon (58%)
D
Polissya (82%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Elche I
1 - 1 D
66%
Athletic H
2 - 4 V
55%
Mallorca H
2 - 1 Gy
68%
Real Madrid I
1 - 2 V
70%
Real Sociedad I
3 - 3 D
66%
Osasuna H
2 - 2 D
58%
Celta Vigo I
4 - 3 Gy
59%
Villarreal H
1 - 1 D
73%
Valencia I
2 - 3 V
72%
Levante I
0 - 2 V
76%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Kryvbas KR H
1 - 3 V
71%
Rukh Vynnyky I
0 - 0 D
49%
Epitsentr H
3 - 3 D
74%
Zorya I
0 - 2 V
80%
Oleksandria I
3 - 0 Gy
49%
Metalist 1925 I
0 - 4 V
79%
Obolon H
2 - 0 Gy
58%
Polissya I
1 - 1 D
82%
Kolos H
0 - 1 V
78%
Kudrivka I
0 - 0 D
60%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 60.4 vs 63.0), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Alavés tartja a támadó előnyt 1.8 góllal meccsenként Veres Rivne 1.0-jával szemben.

Védekezésben Veres Rivne messze felülmúlja, meccsenként csak 1.4 gólt kapva 4 kapott gól nélküli meccsel, míg Alavés 2.2-t kap meccsenként.

Alavés küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 0-t nyerve.

Veres Rivne küzdött az elit ellenfelek ellen, 6 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.2 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Ez egy igazi pénzfeldobás. Mindkét csapat figyelemreméltóan kiegyenlített minden mutatóban.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Alavés

Alavés

VS
Veres Rivne

Veres Rivne

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet