Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Alverca vs AEK Athens

Alverca vs AEK Athens Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Alverca vs AEK Athens — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Alverca Alverca Hazai Csapat
AEK Athens AEK Athens Vendég Csapat
Alverca
44.7
D V Gy V Gy Gy V D D D

Utolsó 10 Mérkőzés

AEK Athens
66.5
Gy D Gy Gy V Gy Gy V D Gy

Nyert Kategóriák

2

Alverca

1

Döntetlen

12

AEK Athens

Teljesítményradar

Alverca
AEK Athens

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 4D, 3V

60%

6Gy, 2D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.8

18 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.3

13 / 10 mérkőzés

0.9

9 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-1

-1

+9

+9

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Figueiredo (4 gól)
Zine (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 8
1. Félidő: 10 / 2. Félidő: 8
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

80%

4Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
52.5

Liga Nehézsége: 79.0, Ellenfél Minősége: 59.7

59.8

Liga Nehézsége: 64.8, Ellenfél Minősége: 61.0

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 2 mérkőzés

50%

1Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.42

Valós: 1.2 | Kül: -0.22

1.89

Valós: 1.8 | Kül: -0.09

Korrigált Erő
44.7

Támadás: 41.0, Védekezés: 58.1, Forma: 30.7

66.5

Támadás: 65.9, Védekezés: 76.9, Forma: 65.9

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

4
1

16-30'

2

31-45'

4
2

46-60'

2
3

61-75'

4
3

76-90+'

2
Alverca
AEK Athens
Alverca

Erő Részletezés

44.7

Összesített

Támadás 41.0
Védekezés 58.1
Forma 30.7
Állandóság 57.7
AEK Athens

Erő Részletezés

66.5

Összesített

Támadás 65.9
Védekezés 76.9
Forma 65.9
Állandóság 52.0

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

79.0 vs 64.8

Ellenfél Minősége

59.7 vs 61.0

Topcsapatok Ellen

0% vs 50%
Alverca logo Alverca
D
Estoril (47%)
V
Porto (74%)
Gy
Arouca (57%)
V
Nacional (57%)
Gy
Casa Pia (48%)
Gy
Rio Ave (66%)
V
Sporting (70%)
D
Gil Vicente (60%)
AEK Athens logo AEK Athens
Gy
Panathinaikos (52%)
D
Panathinaikos (57%)
Gy
PAOK (54%)
Gy
Rayo (68%)
V
Rayo (73%)
Gy
Olympiakos (61%)
Gy
Kifisia (49%)
V
Celje (67%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Estoril H
1 - 1 D
47%
Porto I
0 - 1 V
74%
Arouca H
2 - 1 Gy
57%
Nacional I
0 - 1 V
57%
Casa Pia H
3 - 1 Gy
48%
Rio Ave I
2 - 1 Gy
66%
Sporting H
1 - 4 V
70%
Gil Vicente I
2 - 2 D
60%
AVS H
0 - 0 D
59%
Vitória SC I
1 - 1 D
59%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Panathinaikos H
2 - 1 Gy
52%
Panathinaikos I
0 - 0 D
57%
PAOK H
3 - 0 Gy
54%
Rayo H
3 - 1 Gy
68%
Rayo I
0 - 3 V
73%
Olympiakos I
1 - 0 Gy
61%
Kifisia H
3 - 0 Gy
49%
Celje H
0 - 2 V
67%
Atromitos I
2 - 2 D
59%
Celje I
4 - 0 Gy
70%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 52.5 vs 59.8), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

AEK Athens tartja a támadó előnyt 1.8 góllal meccsenként Alverca 1.2-jával szemben.

AEK Athens védekezési előnyben van, 0.9-t kapva meccsenként Alverca 1.3-jával szemben.

A hazai pálya előnye AEK Athens-nak kedvez, 80%-os hazai győzelmi aránnyal.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.6 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

AEK Athens emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (66.5 vs 44.7) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Alverca

Alverca

VS
AEK Athens

AEK Athens

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet