Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Alverca vs Gorica

Alverca vs Gorica Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Alverca vs Gorica — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Alverca Alverca Hazai Csapat
Gorica Gorica Vendég Csapat
Alverca
44.7
D V Gy V Gy Gy V D D D

Utolsó 10 Mérkőzés

Gorica
38.9
V V Gy Gy V V D Gy D D

Nyert Kategóriák

7

Alverca

5

Döntetlen

3

Gorica

Teljesítményradar

Alverca
Gorica

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 4D, 3V

30%

3Gy, 3D, 4V

Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.3

13 / 10 mérkőzés

1.0

10 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-1

-1

+1

+1

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Figueiredo (4 gól)
B. Bogojević (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 8
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 5
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
52.5

Liga Nehézsége: 79.0, Ellenfél Minősége: 59.7

34.4

Liga Nehézsége: 45.0, Ellenfél Minősége: 46.9

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 2 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.42

Valós: 1.2 | Kül: -0.22

0.95

Valós: 1.1 | Kül: +0.15

Korrigált Erő
44.7

Támadás: 41.0, Védekezés: 58.1, Forma: 30.7

38.9

Támadás: 30.9, Védekezés: 56.3, Forma: 25.3

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

3
1

16-30'

1

31-45'

2
2

46-60'

1
3

61-75'

2
3

76-90+'

2
Alverca
Gorica
Alverca

Erő Részletezés

44.7

Összesített

Támadás 41.0
Védekezés 58.1
Forma 30.7
Állandóság 57.7
Gorica

Erő Részletezés

38.9

Összesített

Támadás 30.9
Védekezés 56.3
Forma 25.3
Állandóság 53.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

79.0 vs 45.0

Ellenfél Minősége

59.7 vs 46.9

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Alverca logo Alverca
D
Estoril (47%)
V
Porto (74%)
Gy
Arouca (57%)
V
Nacional (57%)
Gy
Casa Pia (48%)
Gy
Rio Ave (66%)
V
Sporting (70%)
D
Gil Vicente (60%)
Gorica logo Gorica
V
Slaven (40%)
V
Dinamo Zagreb (71%)
Gy
Istra (40%)
Gy
Vukovar (37%)
V
Lokomotiva (44%)
V
Hajduk (58%)
D
Varaždin (54%)
Gy
Rijeka (44%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Estoril H
1 - 1 D
47%
Porto I
0 - 1 V
74%
Arouca H
2 - 1 Gy
57%
Nacional I
0 - 1 V
57%
Casa Pia H
3 - 1 Gy
48%
Rio Ave I
2 - 1 Gy
66%
Sporting H
1 - 4 V
70%
Gil Vicente I
2 - 2 D
60%
AVS H
0 - 0 D
59%
Vitória SC I
1 - 1 D
59%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Slaven I
0 - 1 V
40%
Dinamo Zagreb H
1 - 2 V
71%
Istra H
1 - 0 Gy
40%
Vukovar I
2 - 1 Gy
37%
Lokomotiva H
0 - 2 V
44%
Hajduk I
0 - 1 V
58%
Varaždin I
1 - 1 D
54%
Rijeka H
4 - 0 Gy
44%
Osijek I
0 - 0 D
46%
Slaven H
2 - 2 D
35%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Alverca jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 52.5) összehasonlítva Gorica-val (SoS: 34.4). Ez azt jelenti, hogy Alverca statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Alverca átlag 1.2 és Gorica átlag 1.1 góllal meccsenként.

Gorica védekezési előnyben van, 1.0-t kapva meccsenként Alverca 1.3-jával szemben.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.3 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Alverca-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 5.8 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Alverca

Alverca

VS
Gorica

Gorica

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet