Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Alverca vs Slavia Prague

Alverca vs Slavia Prague Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Alverca vs Slavia Prague — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Alverca Alverca Hazai Csapat
Slavia Prague Slavia Prague Vendég Csapat
Alverca
44.7
D V Gy V Gy Gy V D D D

Utolsó 10 Mérkőzés

Slavia Prague
73.7
Gy Gy Gy V D Gy Gy Gy Gy Gy

Nyert Kategóriák

1

Alverca

2

Döntetlen

12

Slavia Prague

Teljesítményradar

Alverca
Slavia Prague

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 4D, 3V

80%

8Gy, 1D, 1V

Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.9

19 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.3

13 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-1

-1

+11

+11

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Figueiredo (4 gól)
T. Chorý (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 8
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 10
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

80%

4Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

80%

4Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
52.5

Liga Nehézsége: 79.0, Ellenfél Minősége: 59.7

53.4

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 50.4

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 2 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.42

Valós: 1.2 | Kül: -0.22

1.86

Valós: 1.9 | Kül: +0.04

Korrigált Erő
44.7

Támadás: 41.0, Védekezés: 58.1, Forma: 30.7

73.7

Támadás: 65.5, Védekezés: 75.8, Forma: 82.7

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

1
1

16-30'

4

31-45'

3
2

46-60'

6
3

61-75'

1
3

76-90+'

4
Alverca
Slavia Prague
Alverca

Erő Részletezés

44.7

Összesített

Támadás 41.0
Védekezés 58.1
Forma 30.7
Állandóság 57.7
Slavia Prague

Erő Részletezés

73.7

Összesített

Támadás 65.5
Védekezés 75.8
Forma 82.7
Állandóság 68.5

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

79.0 vs 58.0

Ellenfél Minősége

59.7 vs 50.4

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Alverca logo Alverca
D
Estoril (47%)
V
Porto (74%)
Gy
Arouca (57%)
V
Nacional (57%)
Gy
Casa Pia (48%)
Gy
Rio Ave (66%)
V
Sporting (70%)
D
Gil Vicente (60%)
Slavia Prague logo Slavia Prague
Gy
Sparta Prague (54%)
Gy
Liberec (48%)
Gy
Olomouc (46%)
V
Hradec Kr. (64%)
D
Plzeň (59%)
Gy
Ostrava (39%)
Gy
Zlín (46%)
Gy
Sparta Prague (54%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Estoril H
1 - 1 D
47%
Porto I
0 - 1 V
74%
Arouca H
2 - 1 Gy
57%
Nacional I
0 - 1 V
57%
Casa Pia H
3 - 1 Gy
48%
Rio Ave I
2 - 1 Gy
66%
Sporting H
1 - 4 V
70%
Gil Vicente I
2 - 2 D
60%
AVS H
0 - 0 D
59%
Vitória SC I
1 - 1 D
59%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Sparta Prague H
3 - 2 Gy
54%
Liberec I
2 - 1 Gy
48%
Olomouc H
2 - 1 Gy
46%
Hradec Kr. I
1 - 2 V
64%
Plzeň H
0 - 0 D
59%
Ostrava I
2 - 0 Gy
39%
Zlín I
3 - 1 Gy
46%
Sparta Prague H
3 - 1 Gy
54%
Dukla I
2 - 0 Gy
51%
Liberec H
1 - 0 Gy
43%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 52.5 vs 53.4), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Slavia Prague tartja a támadó előnyt 1.9 góllal meccsenként Alverca 1.2-jával szemben.

Slavia Prague védekezési előnyben van, 0.8-t kapva meccsenként Alverca 1.3-jával szemben.

Slavia Prague nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A hazai pálya előnye Slavia Prague-nak kedvez, 80%-os hazai győzelmi aránnyal.

Slavia Prague erős idegenbeli csapat 80%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.6 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Slavia Prague emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (73.7 vs 44.7) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Alverca

Alverca

VS
Slavia Prague

Slavia Prague

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet