Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Alverca vs Charleroi

Alverca vs Charleroi Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Alverca vs Charleroi — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Alverca Alverca Hazai Csapat
Charleroi Charleroi Vendég Csapat
Alverca
44.7
D V Gy V Gy Gy V D D D

Utolsó 10 Mérkőzés

Charleroi
42.5
Gy Gy Gy D V Gy V V V D

Nyert Kategóriák

7

Alverca

2

Döntetlen

6

Charleroi

Teljesítményradar

Alverca
Charleroi

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 4D, 3V

40%

4Gy, 2D, 4V

Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.3

13 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-1

-1

0

0

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Figueiredo (4 gól)
A. Bernier (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 8
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

50%

2Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

33%

2Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
52.5

Liga Nehézsége: 79.0, Ellenfél Minősége: 59.7

42.2

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 52.5

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 2 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.42

Valós: 1.2 | Kül: -0.22

1.03

Valós: 1.1 | Kül: +0.07

Korrigált Erő
44.7

Támadás: 41.0, Védekezés: 58.1, Forma: 30.7

42.5

Támadás: 33.8, Védekezés: 58.4, Forma: 36.9

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

2
1

16-30'

1

31-45'

1
2

46-60'

2
3

61-75'

4
3

76-90+'

1
Alverca
Charleroi
Alverca

Erő Részletezés

44.7

Összesített

Támadás 41.0
Védekezés 58.1
Forma 30.7
Állandóság 57.7
Charleroi

Erő Részletezés

42.5

Összesített

Támadás 33.8
Védekezés 58.4
Forma 36.9
Állandóság 44.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

79.0 vs 59.5

Ellenfél Minősége

59.7 vs 52.5

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Alverca logo Alverca
D
Estoril (47%)
V
Porto (74%)
Gy
Arouca (57%)
V
Nacional (57%)
Gy
Casa Pia (48%)
Gy
Rio Ave (66%)
V
Sporting (70%)
D
Gil Vicente (60%)
Charleroi logo Charleroi
Gy
Antwerp (45%)
Gy
Genk (49%)
Gy
OHL (40%)
D
Genk (54%)
V
Standard (55%)
Gy
Antwerp (52%)
V
Westerlo (62%)
V
ZW (70%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Estoril H
1 - 1 D
47%
Porto I
0 - 1 V
74%
Arouca H
2 - 1 Gy
57%
Nacional I
0 - 1 V
57%
Casa Pia H
3 - 1 Gy
48%
Rio Ave I
2 - 1 Gy
66%
Sporting H
1 - 4 V
70%
Gil Vicente I
2 - 2 D
60%
AVS H
0 - 0 D
59%
Vitória SC I
1 - 1 D
59%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Antwerp I
1 - 0 Gy
45%
Genk H
2 - 0 Gy
49%
OHL I
2 - 0 Gy
40%
Genk I
1 - 1 D
54%
Standard H
1 - 2 V
55%
Antwerp H
2 - 1 Gy
52%
Westerlo I
0 - 2 V
62%
ZW I
0 - 1 V
70%
OHL H
0 - 2 V
47%
Dender I
2 - 2 D
51%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Alverca jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 52.5) összehasonlítva Charleroi-val (SoS: 42.2). Ez azt jelenti, hogy Alverca statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Alverca átlag 1.2 és Charleroi átlag 1.1 góllal meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, Alverca 1.3-t és Charleroi 1.1-t kapva meccsenként.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.4 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Ez egy igazi pénzfeldobás. Mindkét csapat figyelemreméltóan kiegyenlített minden mutatóban.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Alverca

Alverca

VS
Charleroi

Charleroi

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet