Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Anderlecht vs Malmö

Anderlecht vs Malmö Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Anderlecht vs Malmö — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Anderlecht Anderlecht Hazai Csapat
Malmö Malmö Vendég Csapat
Anderlecht
34.9
D V V V Gy Gy V V V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Malmö
39.9
V V Gy V Gy Gy D V V V

Nyert Kategóriák

3

Anderlecht

4

Döntetlen

8

Malmö

Teljesítményradar

Anderlecht
Malmö

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 2D, 6V

30%

3Gy, 1D, 6V

Gól / Mérkőzés
1.4

14 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
2.1

21 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-7

-7

-2

-2

Kapott Gól Nélkül
0%

0 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
80%

8 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
M. Cvetković (5 gól)
S. Hakšabanović (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 10
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
25%

1Gy / 4 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
17%

1Gy / 6 mérkőzés

33%

2Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
44.5

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 59.1

45.2

Liga Nehézsége: 60.5, Ellenfél Minősége: 60.1

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 2 mérkőzés

0%

0Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.41

Valós: 1.4 | Kül: -0.01

1.44

Valós: 1.4 | Kül: -0.04

Korrigált Erő
34.9

Támadás: 44.1, Védekezés: 28.4, Forma: 18.9

39.9

Támadás: 44.4, Védekezés: 44.4, Forma: 28.6

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

1
1

16-30'

3
2

31-45'

3
2

46-60'

2
2

61-75'

2
6

76-90+'

3
Anderlecht
Malmö
Anderlecht

Erő Részletezés

34.9

Összesített

Támadás 44.1
Védekezés 28.4
Forma 18.9
Állandóság 59.2
Malmö

Erő Részletezés

39.9

Összesített

Támadás 44.4
Védekezés 44.4
Forma 28.6
Állandóság 46.0

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

59.5 vs 60.5

Ellenfél Minősége

59.1 vs 60.1

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Anderlecht logo Anderlecht
D
Gent (51%)
V
Club Brugge (66%)
V
R. Union SG (64%)
V
Sint-Truiden (49%)
Gy
Mechelen (34%)
Gy
Gent (58%)
V
Club Brugge (83%)
V
Cercle Brugge (58%)
Malmö logo Malmö
V
Häcken (58%)
V
Mjällby (54%)
Gy
AIK (49%)
V
Sirius (65%)
Gy
Djurgården (59%)
Gy
GAIS (47%)
D
Örgryte (41%)
V
Genk (70%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Gent I
1 - 1 D
51%
Club Brugge H
1 - 3 V
66%
R. Union SG H
1 - 3 V
64%
Sint-Truiden I
0 - 2 V
49%
Mechelen I
2 - 1 Gy
34%
Gent H
3 - 1 Gy
58%
Club Brugge I
2 - 4 V
83%
Cercle Brugge H
2 - 3 V
58%
Mechelen I
0 - 1 V
45%
Club Brugge I
2 - 2 D
83%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Häcken I
2 - 3 V
58%
Mjällby H
2 - 3 V
54%
AIK I
1 - 0 Gy
49%
Sirius H
2 - 3 V
65%
Djurgården I
1 - 0 Gy
59%
GAIS H
3 - 1 Gy
47%
Örgryte I
1 - 1 D
41%
Genk I
1 - 2 V
70%
Red Star H
0 - 1 V
81%
Porto I
1 - 2 V
77%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 44.5 vs 45.2), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Anderlecht átlag 1.4 és Malmö átlag 1.4 góllal meccsenként.

Malmö védekezési előnyben van, 1.6-t kapva meccsenként Anderlecht 2.1-jával szemben.

Malmö küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.2 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Malmö-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 5.0 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Anderlecht

Anderlecht

VS
Malmö

Malmö

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet