Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Anderlecht vs Torino

Anderlecht vs Torino Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Anderlecht vs Torino — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Anderlecht Anderlecht Hazai Csapat
Torino Torino Vendég Csapat
Anderlecht
34.9
D V V V Gy Gy V V V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Torino
59.7
Gy V D D Gy Gy V Gy V Gy

Nyert Kategóriák

2

Anderlecht

1

Döntetlen

12

Torino

Teljesítményradar

Anderlecht
Torino

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 2D, 6V

50%

5Gy, 2D, 3V

Gól / Mérkőzés
1.4

14 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
2.1

21 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-7

-7

+4

+4

Kapott Gól Nélkül
0%

0 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
80%

8 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
M. Cvetković (5 gól)
G. Simeone (6 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 10
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 12
Hazai Győzelem
25%

1Gy / 4 mérkőzés

80%

4Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
17%

1Gy / 6 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
44.5

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 59.1

64.8

Liga Nehézsége: 90.0, Ellenfél Minősége: 64.4

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 2 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.41

Valós: 1.4 | Kül: -0.01

1.85

Valós: 1.6 | Kül: -0.25

Korrigált Erő
34.9

Támadás: 44.1, Védekezés: 28.4, Forma: 18.9

59.7

Támadás: 61.2, Védekezés: 68.9, Forma: 57.4

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

2
1

16-30'

1
2

31-45'

1
2

46-60'

4
2

61-75'

3
6

76-90+'

5
Anderlecht
Torino
Anderlecht

Erő Részletezés

34.9

Összesített

Támadás 44.1
Védekezés 28.4
Forma 18.9
Állandóság 59.2
Torino

Erő Részletezés

59.7

Összesített

Támadás 61.2
Védekezés 68.9
Forma 57.4
Állandóság 45.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

59.5 vs 90.0

Ellenfél Minősége

59.1 vs 64.4

Topcsapatok Ellen

0% vs 25%
Anderlecht logo Anderlecht
D
Gent (51%)
V
Club Brugge (66%)
V
R. Union SG (64%)
V
Sint-Truiden (49%)
Gy
Mechelen (34%)
Gy
Gent (58%)
V
Club Brugge (83%)
V
Cercle Brugge (58%)
Torino logo Torino
Gy
Sassuolo (64%)
V
Udinese (79%)
D
Inter Milan (78%)
D
Cremonese (56%)
Gy
Verona (50%)
Gy
Pisa (46%)
V
AC Milan (65%)
Gy
Parma (57%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Gent I
1 - 1 D
51%
Club Brugge H
1 - 3 V
66%
R. Union SG H
1 - 3 V
64%
Sint-Truiden I
0 - 2 V
49%
Mechelen I
2 - 1 Gy
34%
Gent H
3 - 1 Gy
58%
Club Brugge I
2 - 4 V
83%
Cercle Brugge H
2 - 3 V
58%
Mechelen I
0 - 1 V
45%
Club Brugge I
2 - 2 D
83%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Sassuolo H
2 - 1 Gy
64%
Udinese I
0 - 2 V
79%
Inter Milan H
2 - 2 D
78%
Cremonese I
0 - 0 D
56%
Verona H
2 - 1 Gy
50%
Pisa I
1 - 0 Gy
46%
AC Milan I
2 - 3 V
65%
Parma H
4 - 1 Gy
57%
Napoli I
1 - 2 V
79%
Lazio H
2 - 0 Gy
70%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Torino jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 64.8) összehasonlítva Anderlecht-val (SoS: 44.5). Ez azt jelenti, hogy Torino statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Anderlecht átlag 1.4 és Torino átlag 1.6 góllal meccsenként.

Védekezésben Torino messze felülmúlja, meccsenként csak 1.2 gólt kapva 3 kapott gól nélküli meccsel, míg Anderlecht 2.1-t kap meccsenként.

Torino küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 1-t nyerve.

A hazai pálya előnye Torino-nak kedvez, 80%-os hazai győzelmi aránnyal.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.1 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Torino emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (59.7 vs 34.9) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Anderlecht

Anderlecht

VS
Torino

Torino

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet