Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Angers vs Hamburg

Angers vs Hamburg Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Angers vs Hamburg — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Angers Angers Hazai Csapat
Hamburg Hamburg Vendég Csapat
Angers
30.8
D V V D V D V V Gy V

Utolsó 10 Mérkőzés

Hamburg
41.5
Gy Gy V V V D V D Gy V

Nyert Kategóriák

1

Angers

4

Döntetlen

10

Hamburg

Teljesítményradar

Angers
Hamburg

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
10%

1Gy, 3D, 6V

30%

3Gy, 2D, 5V

Gól / Mérkőzés
0.6

6 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.9

19 / 10 mérkőzés

1.9

19 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-13

-13

-6

-6

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

0%

0 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Gólkirály
P. Peter (2 gól)
R. Glatzel (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 1 / 2. Félidő: 5
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 6
Hazai Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
57.7

Liga Nehézsége: 86.0, Ellenfél Minősége: 66.7

59.5

Liga Nehézsége: 91.0, Ellenfél Minősége: 66.0

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.6

Valós: 0.6 | Kül: 0.0

1.67

Valós: 1.3 | Kül: -0.37

Korrigált Erő
30.8

Támadás: 21.5, Védekezés: 39.5, Forma: 10.8

41.5

Támadás: 47.5, Védekezés: 40.2, Forma: 32.9

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

1
1

16-30'

1

31-45'

5
1

46-60'

4
3

61-75'

2
1

76-90+'

Angers
Hamburg
Angers

Erő Részletezés

30.8

Összesített

Támadás 21.5
Védekezés 39.5
Forma 10.8
Állandóság 74.8
Hamburg

Erő Részletezés

41.5

Összesített

Támadás 47.5
Védekezés 40.2
Forma 32.9
Állandóság 49.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

86.0 vs 91.0

Ellenfél Minősége

66.7 vs 66.0

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Angers logo Angers
D
Strasbourg (55%)
V
Auxerre (71%)
V
Paris SG (79%)
D
Le Havre (53%)
V
Rennes (80%)
D
Lyon (65%)
V
Lens (76%)
V
Nice (55%)
Hamburg logo Hamburg
Gy
Freiburg (67%)
Gy
Frankfurt (67%)
V
Hoffenheim (65%)
V
Bremen (67%)
V
Stuttgart (75%)
D
Augsburg (66%)
V
Dortmund (76%)
D
Köln (57%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Strasbourg H
1 - 1 D
55%
Auxerre I
1 - 3 V
71%
Paris SG H
0 - 3 V
79%
Le Havre H
1 - 1 D
53%
Rennes I
1 - 2 V
80%
Lyon H
0 - 0 D
65%
Lens I
1 - 5 V
76%
Nice H
0 - 2 V
55%
Nantes I
1 - 0 Gy
56%
Monaco I
0 - 2 V
77%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Freiburg H
3 - 2 Gy
67%
Frankfurt I
2 - 1 Gy
67%
Hoffenheim H
1 - 2 V
65%
Bremen I
1 - 3 V
67%
Stuttgart I
0 - 4 V
75%
Augsburg H
1 - 1 D
66%
Dortmund I
2 - 3 V
76%
Köln H
1 - 1 D
57%
Wolfsburg I
2 - 1 Gy
55%
Leverkusen H
0 - 1 V
65%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 57.7 vs 59.5), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Hamburg tartja a támadó előnyt 1.3 góllal meccsenként Angers 0.6-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Angers 1.9-t és Hamburg 1.9-t kapva meccsenként.

Angers küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.8 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Hamburg-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 10.7 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Angers

Angers

VS
Hamburg

Hamburg

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet