Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Aris vs Wolfsburg

Aris vs Wolfsburg Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Aris vs Wolfsburg — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Aris Aris Hazai Csapat
Wolfsburg Wolfsburg Vendég Csapat
Aris
46.8
Gy Gy Gy D V D D V D D

Utolsó 10 Mérkőzés

Wolfsburg
34.5
V D D Gy V V V D V V

Nyert Kategóriák

9

Aris

4

Döntetlen

2

Wolfsburg

Teljesítményradar

Aris
Wolfsburg

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 5D, 2V

10%

1Gy, 3D, 6V

Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

0.9

9 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.9

19 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+1

+1

-10

-10

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

10%

1 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
30%

3 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
B. Garré (3 gól)
K. Koulierakis (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 5
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 4
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
51.4

Liga Nehézsége: 56.0, Ellenfél Minősége: 48.3

59.8

Liga Nehézsége: 91.0, Ellenfél Minősége: 67.0

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 5 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.32

Valós: 1.2 | Kül: -0.12

1.08

Valós: 0.9 | Kül: -0.18

Korrigált Erő
46.8

Támadás: 40.6, Védekezés: 64.2, Forma: 30.4

34.5

Támadás: 32.9, Védekezés: 40.3, Forma: 11.0

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

1
3

16-30'

2
3

31-45'

2
1

46-60'

2
1

61-75'

1
3

76-90+'

1
Aris
Wolfsburg
Aris

Erő Részletezés

46.8

Összesített

Támadás 40.6
Védekezés 64.2
Forma 30.4
Állandóság 62.8
Wolfsburg

Erő Részletezés

34.5

Összesített

Támadás 32.9
Védekezés 40.3
Forma 11.0
Állandóság 74.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

56.0 vs 91.0

Ellenfél Minősége

48.3 vs 67.0

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Aris logo Aris
Gy
OFI (44%)
Gy
OFI (49%)
Gy
Volos (39%)
D
Levadiakos (49%)
V
OFI (44%)
D
Panserraikos (54%)
D
Atromitos (54%)
V
Panathinaikos (57%)
Wolfsburg logo Wolfsburg
V
Bayern Munich (81%)
D
Freiburg (72%)
D
M'gladbach (63%)
Gy
Union Berlin (57%)
V
Frankfurt (62%)
V
Leverkusen (70%)
V
Bremen (62%)
D
Hoffenheim (70%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
OFI H
3 - 1 Gy
44%
OFI I
2 - 0 Gy
49%
Volos H
3 - 2 Gy
39%
Levadiakos I
1 - 1 D
49%
OFI H
0 - 2 V
44%
Panserraikos I
0 - 0 D
54%
Atromitos H
0 - 0 D
54%
Panathinaikos I
1 - 3 V
57%
Kifisia H
1 - 1 D
49%
Volos I
1 - 1 D
44%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Bayern Munich H
0 - 1 V
81%
Freiburg I
1 - 1 D
72%
M'gladbach H
0 - 0 D
63%
Union Berlin I
2 - 1 Gy
57%
Frankfurt H
1 - 2 V
62%
Leverkusen I
3 - 6 V
70%
Bremen H
0 - 1 V
62%
Hoffenheim I
1 - 1 D
70%
Hamburg H
1 - 2 V
58%
Stuttgart I
0 - 4 V
75%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 51.4 vs 59.8), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Aris átlag 1.2 és Wolfsburg átlag 0.9 góllal meccsenként.

Aris védekezési előnyben van, 1.1-t kapva meccsenként Wolfsburg 1.9-jával szemben.

Aris nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Wolfsburg küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.5 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Aris-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 12.3 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Aris

Aris

VS
Wolfsburg

Wolfsburg

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet