Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Arsenal vs Wisła Płock

Arsenal vs Wisła Płock Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Arsenal vs Wisła Płock — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Arsenal Arsenal Hazai Csapat
Wisła Płock Wisła Płock Vendég Csapat
Arsenal
61.8
Gy Gy Gy D Gy V D V Gy V

Utolsó 10 Mérkőzés

Wisła Płock
37.1
V V V Gy Gy V Gy Gy V V

Nyert Kategóriák

12

Arsenal

1

Döntetlen

2

Wisła Płock

Teljesítményradar

Arsenal
Wisła Płock

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
50%

5Gy, 2D, 3V

40%

4Gy, 0D, 6V

Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
0.7

7 / 10 mérkőzés

1.7

17 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+4

+4

-9

-9

Kapott Gól Nélkül
60%

6 / 10 mérkőzés

10%

1 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
40%

4 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
V. Gyökeres (5 gól)
D. Jurić (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 8 / 2. Félidő: 3
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 3
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

50%

3Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
71.7

Liga Nehézsége: 92.3, Ellenfél Minősége: 70.8

53.3

Liga Nehézsége: 57.0, Ellenfél Minősége: 50.8

Topcsapatok Ellen
40%

2Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.42

Valós: 1.1 | Kül: -0.32

0.78

Valós: 0.8 | Kül: +0.02

Korrigált Erő
61.8

Támadás: 44.6, Védekezés: 93.3, Forma: 60.9

37.1

Támadás: 27.5, Védekezés: 44.8, Forma: 41.3

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

1

16-30'

2
4

31-45'

3
1

46-60'

2
1

61-75'

1
2

76-90+'

Arsenal
Wisła Płock
Arsenal

Erő Részletezés

61.8

Összesített

Támadás 44.6
Védekezés 93.3
Forma 60.9
Állandóság 45.7
Wisła Płock

Erő Részletezés

37.1

Összesített

Támadás 27.5
Védekezés 44.8
Forma 41.3
Állandóság 35.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

92.3 vs 57.0

Ellenfél Minősége

70.8 vs 50.8

Topcsapatok Ellen

40% vs 0%
Arsenal logo Arsenal
Gy
West Ham (72%)
Gy
Atlético (62%)
Gy
Fulham (61%)
D
Atlético (67%)
Gy
Newcastle (56%)
V
Man City (89%)
D
Sporting (77%)
V
Bournemouth (77%)
Wisła Płock logo Wisła Płock
V
Motor (54%)
V
Pogoń (54%)
V
Radomiak (53%)
Gy
Nieciecza (41%)
Gy
Lechia (46%)
V
GKS Katowice (64%)
Gy
Jagiellonia (53%)
Gy
Cracovia (45%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
West Ham I
1 - 0 Gy
72%
Atlético H
1 - 0 Gy
62%
Fulham H
3 - 0 Gy
61%
Atlético I
1 - 1 D
67%
Newcastle H
1 - 0 Gy
56%
Man City I
1 - 2 V
89%
Sporting H
0 - 0 D
77%
Bournemouth H
1 - 2 V
77%
Sporting I
1 - 0 Gy
82%
Southampton I
1 - 2 V
65%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Motor H
0 - 4 V
54%
Pogoń I
0 - 3 V
54%
Radomiak H
0 - 1 V
53%
Nieciecza I
3 - 1 Gy
41%
Lechia H
1 - 0 Gy
46%
GKS Katowice I
0 - 1 V
64%
Jagiellonia I
2 - 1 Gy
53%
Cracovia I
2 - 1 Gy
45%
Arka H
0 - 3 V
44%
Zagłębie I
0 - 2 V
54%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Arsenal jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 71.7) összehasonlítva Wisła Płock-val (SoS: 53.3). Ez azt jelenti, hogy Arsenal statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Arsenal tartja a támadó előnyt 1.1 góllal meccsenként Wisła Płock 0.8-jával szemben.

Védekezésben Arsenal messze felülmúlja, meccsenként csak 0.7 gólt kapva 6 kapott gól nélküli meccsel, míg Wisła Płock 1.7-t kap meccsenként.

Arsenal küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 2-t nyerve.

Wisła Płock nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.1 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínűtlen.

Arsenal emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (61.8 vs 37.1) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Arsenal

Arsenal

VS
Wisła Płock

Wisła Płock

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet