Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Athletic vs Moreirense

Athletic vs Moreirense Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Athletic vs Moreirense — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Athletic Athletic Hazai Csapat
Moreirense Moreirense Vendég Csapat
Athletic
39.8
V Gy V Gy V V Gy V V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Moreirense
35.6
V Gy V Gy D V V V D D

Nyert Kategóriák

8

Athletic

6

Döntetlen

1

Moreirense

Teljesítményradar

Athletic
Moreirense

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 0D, 7V

20%

2Gy, 3D, 5V

Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-6

-6

-8

-8

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

10%

1 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
40%

4 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Gorka Guruzeta (3 gól)
Alan (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 6
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 3
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
58.6

Liga Nehézsége: 88.2, Ellenfél Minősége: 66.6

52.8

Liga Nehézsége: 79.0, Ellenfél Minősége: 60.7

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 3 mérkőzés

0%

0Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.48

Valós: 1.0 | Kül: -0.48

0.98

Valós: 0.8 | Kül: -0.18

Korrigált Erő
39.8

Támadás: 36.2, Védekezés: 50.7, Forma: 32.6

35.6

Támadás: 27.4, Védekezés: 48.0, Forma: 20.6

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

2
3

16-30'

1
1

31-45'

1

46-60'

2
1

61-75'

2
4

76-90+'

1
Athletic
Moreirense
Athletic

Erő Részletezés

39.8

Összesített

Támadás 36.2
Védekezés 50.7
Forma 32.6
Állandóság 43.3
Moreirense

Erő Részletezés

35.6

Összesített

Támadás 27.4
Védekezés 48.0
Forma 20.6
Állandóság 61.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

88.2 vs 79.0

Ellenfél Minősége

66.6 vs 60.7

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Athletic logo Athletic
V
Valencia (67%)
Gy
Alavés (65%)
V
Atlético (66%)
Gy
Osasuna (58%)
V
Villarreal (73%)
V
Getafe (72%)
Gy
Betis (68%)
V
Girona (64%)
Moreirense logo Moreirense
V
Tondela (57%)
Gy
Estrela (49%)
V
Benfica (80%)
Gy
Estoril (47%)
D
Famalicão (74%)
V
Braga (64%)
V
Arouca (57%)
V
Porto (74%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Valencia H
0 - 1 V
67%
Alavés I
4 - 2 Gy
65%
Atlético I
2 - 3 V
66%
Osasuna H
1 - 0 Gy
58%
Villarreal H
1 - 2 V
73%
Getafe I
0 - 2 V
72%
Betis H
2 - 1 Gy
68%
Girona I
0 - 3 V
64%
Barcelona H
0 - 1 V
86%
Real Sociedad I
0 - 1 V
47%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Tondela I
0 - 2 V
57%
Estrela H
3 - 2 Gy
49%
Benfica I
1 - 4 V
80%
Estoril H
1 - 0 Gy
47%
Famalicão I
1 - 1 D
74%
Braga H
0 - 1 V
64%
Arouca H
0 - 1 V
57%
Porto I
0 - 3 V
74%
Nacional H
1 - 1 D
52%
Casa Pia I
1 - 1 D
53%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 58.6 vs 52.8), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Athletic átlag 1.0 és Moreirense átlag 0.8 góllal meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, Athletic 1.6-t és Moreirense 1.6-t kapva meccsenként.

Athletic küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

Moreirense küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.5 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Athletic

Athletic

VS
Moreirense

Moreirense

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet