Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Atlético vs Ausztria

Atlético vs Ausztria Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Atlético vs Ausztria — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Atlético Atlético Hazai Csapat
Ausztria Ausztria Vendég Csapat
Atlético
48.1
Gy V V Gy D Gy V D V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Ausztria
44.0
Gy Gy D V V D V Gy V Gy

Nyert Kategóriák

9

Atlético

2

Döntetlen

4

Ausztria

Teljesítményradar

Atlético
Ausztria

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 2D, 5V

40%

4Gy, 2D, 4V

Gól / Mérkőzés
1.4

14 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

1.7

17 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-1

-1

-4

-4

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
A. Sørloth (3 gól)
K. Boateng (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 8
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

50%

3Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
64.8

Liga Nehézsége: 89.4, Ellenfél Minősége: 65.2

54.0

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 53.3

Topcsapatok Ellen
25%

1Gy / 4 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.61

Valós: 1.4 | Kül: -0.21

1.15

Valós: 1.3 | Kül: +0.15

Korrigált Erő
48.1

Támadás: 53.6, Védekezés: 57.4, Forma: 34.4

44.0

Támadás: 45.1, Védekezés: 45.1, Forma: 41.6

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

2
1

16-30'

1
3

31-45'

2
3

46-60'

4
2

61-75'

3
3

76-90+'

1
Atlético
Ausztria
Atlético

Erő Részletezés

48.1

Összesített

Támadás 53.6
Védekezés 57.4
Forma 34.4
Állandóság 49.3
Ausztria

Erő Részletezés

44.0

Összesített

Támadás 45.1
Védekezés 45.1
Forma 41.6
Állandóság 44.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

89.4 vs 55.0

Ellenfél Minősége

65.2 vs 53.3

Topcsapatok Ellen

25% vs 0%
Atlético logo Atlético
Gy
Osasuna (63%)
V
Celta Vigo (54%)
V
Arsenal (77%)
Gy
Valencia (72%)
D
Arsenal (72%)
Gy
Athletic (55%)
V
Elche (66%)
D
Real Sociedad (42%)
Ausztria logo Ausztria
Gy
Rapid Vienna (53%)
Gy
Hartberg (39%)
D
Sturm (66%)
V
RB Salzburg (51%)
V
RB Salzburg (46%)
D
Rapid Vienna (48%)
V
LASK (69%)
Gy
Hartberg (44%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Osasuna I
2 - 1 Gy
63%
Celta Vigo H
0 - 1 V
54%
Arsenal I
0 - 1 V
77%
Valencia I
2 - 0 Gy
72%
Arsenal H
1 - 1 D
72%
Athletic H
3 - 2 Gy
55%
Elche I
2 - 3 V
66%
Real Sociedad H
2 - 2 D
42%
Barcelona H
1 - 2 V
88%
Sevilla I
1 - 2 V
63%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Rapid Vienna I
2 - 0 Gy
53%
Hartberg H
1 - 0 Gy
39%
Sturm I
1 - 1 D
66%
RB Salzburg I
1 - 3 V
51%
RB Salzburg H
1 - 3 V
46%
Rapid Vienna H
1 - 1 D
48%
LASK I
1 - 4 V
69%
Hartberg I
1 - 0 Gy
44%
Sturm H
2 - 5 V
62%
Ried I
2 - 0 Gy
55%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Atlético jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 64.8) összehasonlítva Austria-val (SoS: 54.0). Ez azt jelenti, hogy Atlético statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Atlético átlag 1.4 és Austria átlag 1.3 góllal meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, Atlético 1.5-t és Austria 1.7-t kapva meccsenként.

Atlético küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 1-t nyerve.

Austria nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.0 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Atlético

Atlético

VS
Ausztria

Ausztria

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet