Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Atlético vs Gent

Atlético vs Gent Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Atlético vs Gent — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Atlético Atlético Hazai Csapat
Gent Gent Vendég Csapat
Atlético
48.1
Gy V V Gy D Gy V D V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Gent
46.6
D V V D D V D Gy Gy Gy

Nyert Kategóriák

8

Atlético

2

Döntetlen

5

Gent

Teljesítményradar

Atlético
Gent

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 2D, 5V

30%

3Gy, 4D, 3V

Gól / Mérkőzés
1.4

14 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

1.0

10 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-1

-1

+1

+1

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
A. Sørloth (3 gól)
M. Dean (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 8
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 4
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

33%

2Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
64.8

Liga Nehézsége: 89.4, Ellenfél Minősége: 65.2

53.6

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 49.6

Topcsapatok Ellen
25%

1Gy / 4 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.61

Valós: 1.4 | Kül: -0.21

0.82

Valós: 1.1 | Kül: +0.28

Korrigált Erő
48.1

Támadás: 53.6, Védekezés: 57.4, Forma: 34.4

46.6

Támadás: 38.0, Védekezés: 69.1, Forma: 31.1

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

2
1

16-30'

1
3

31-45'

3
3

46-60'

1
2

61-75'

2
3

76-90+'

2
Atlético
Gent
Atlético

Erő Részletezés

48.1

Összesített

Támadás 53.6
Védekezés 57.4
Forma 34.4
Állandóság 49.3
Gent

Erő Részletezés

46.6

Összesített

Támadás 38.0
Védekezés 69.1
Forma 31.1
Állandóság 57.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

89.4 vs 59.5

Ellenfél Minősége

65.2 vs 49.6

Topcsapatok Ellen

25% vs 0%
Atlético logo Atlético
Gy
Osasuna (63%)
V
Celta Vigo (54%)
V
Arsenal (77%)
Gy
Valencia (72%)
D
Arsenal (72%)
Gy
Athletic (55%)
V
Elche (66%)
D
Real Sociedad (42%)
Gent logo Gent
D
Anderlecht (35%)
V
Mechelen (34%)
V
Club Brugge (66%)
D
R. Union SG (69%)
D
Sint-Truiden (44%)
V
Anderlecht (52%)
D
Mechelen (40%)
Gy
Dender (51%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Osasuna I
2 - 1 Gy
63%
Celta Vigo H
0 - 1 V
54%
Arsenal I
0 - 1 V
77%
Valencia I
2 - 0 Gy
72%
Arsenal H
1 - 1 D
72%
Athletic H
3 - 2 Gy
55%
Elche I
2 - 3 V
66%
Real Sociedad H
2 - 2 D
42%
Barcelona H
1 - 2 V
88%
Sevilla I
1 - 2 V
63%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Anderlecht H
1 - 1 D
35%
Mechelen I
0 - 1 V
34%
Club Brugge H
0 - 2 V
66%
R. Union SG I
0 - 0 D
69%
Sint-Truiden H
0 - 0 D
44%
Anderlecht I
1 - 3 V
52%
Mechelen H
1 - 1 D
40%
Dender I
3 - 1 Gy
51%
ZW H
2 - 0 Gy
65%
Mechelen H
3 - 1 Gy
40%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Atlético jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 64.8) összehasonlítva Gent-val (SoS: 53.6). Ez azt jelenti, hogy Atlético statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Atlético átlag 1.4 és Gent átlag 1.1 góllal meccsenként.

Gent védekezési előnyben van, 1.0-t kapva meccsenként Atlético 1.5-jával szemben.

Atlético küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 1-t nyerve.

Gent nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.5 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Ez egy igazi pénzfeldobás. Mindkét csapat figyelemreméltóan kiegyenlített minden mutatóban.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Atlético

Atlético

VS
Gent

Gent

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet