Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Atlético vs Górnik

Atlético vs Górnik Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Atlético vs Górnik — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Atlético Atlético Hazai Csapat
Górnik Górnik Vendég Csapat
Atlético
48.1
Gy V V Gy D Gy V D V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Górnik
50.0
V Gy Gy D Gy D Gy D V V

Nyert Kategóriák

8

Atlético

1

Döntetlen

6

Górnik

Teljesítményradar

Atlético
Górnik

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 2D, 5V

40%

4Gy, 3D, 3V

Gól / Mérkőzés
1.4

14 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

0.9

9 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-1

-1

+2

+2

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
A. Sørloth (3 gól)
R. Janicki (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 8
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
64.8

Liga Nehézsége: 89.4, Ellenfél Minősége: 65.2

54.8

Liga Nehézsége: 57.0, Ellenfél Minősége: 53.4

Topcsapatok Ellen
25%

1Gy / 4 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.61

Valós: 1.4 | Kül: -0.21

1.14

Valós: 1.1 | Kül: -0.04

Korrigált Erő
48.1

Támadás: 53.6, Védekezés: 57.4, Forma: 34.4

50.0

Támadás: 38.4, Védekezés: 73.4, Forma: 41.9

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

1
1

16-30'

1
3

31-45'

2
3

46-60'

2

61-75'

2
3

76-90+'

5
Atlético
Górnik
Atlético

Erő Részletezés

48.1

Összesített

Támadás 53.6
Védekezés 57.4
Forma 34.4
Állandóság 49.3
Górnik

Erő Részletezés

50.0

Összesített

Támadás 38.4
Védekezés 73.4
Forma 41.9
Állandóság 50.5

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

89.4 vs 57.0

Ellenfél Minősége

65.2 vs 53.4

Topcsapatok Ellen

25% vs 0%
Atlético logo Atlético
Gy
Osasuna (63%)
V
Celta Vigo (54%)
V
Arsenal (77%)
Gy
Valencia (72%)
D
Arsenal (72%)
Gy
Athletic (55%)
V
Elche (66%)
D
Real Sociedad (42%)
Górnik logo Górnik
V
Zagłębie (49%)
Gy
Jagiellonia (53%)
Gy
Kielce (43%)
D
Legia (64%)
Gy
Cracovia (40%)
D
Widzew (59%)
Gy
Raków (54%)
D
Motor (59%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Osasuna I
2 - 1 Gy
63%
Celta Vigo H
0 - 1 V
54%
Arsenal I
0 - 1 V
77%
Valencia I
2 - 0 Gy
72%
Arsenal H
1 - 1 D
72%
Athletic H
3 - 2 Gy
55%
Elche I
2 - 3 V
66%
Real Sociedad H
2 - 2 D
42%
Barcelona H
1 - 2 V
88%
Sevilla I
1 - 2 V
63%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Zagłębie H
0 - 2 V
49%
Jagiellonia I
2 - 1 Gy
53%
Kielce H
1 - 0 Gy
43%
Legia I
1 - 1 D
64%
Cracovia H
3 - 0 Gy
40%
Widzew I
0 - 0 D
59%
Raków H
3 - 1 Gy
54%
Motor I
0 - 0 D
59%
GKS Katowice I
1 - 3 V
64%
Pogoń H
0 - 1 V
49%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 64.8 vs 54.8), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Atlético átlag 1.4 és Górnik átlag 1.1 góllal meccsenként.

Górnik védekezési előnyben van, 0.9-t kapva meccsenként Atlético 1.5-jával szemben.

Atlético küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 1-t nyerve.

Górnik nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.5 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Ez egy igazi pénzfeldobás. Mindkét csapat figyelemreméltóan kiegyenlített minden mutatóban.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Atlético

Atlético

VS
Górnik

Górnik

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet