Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Atlético vs WAC

Atlético vs WAC Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Atlético vs WAC — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Atlético Atlético Hazai Csapat
WAC WAC Vendég Csapat
Atlético
48.1
Gy V V Gy D Gy V D V V

Utolsó 10 Mérkőzés

WAC
41.5
Gy Gy Gy V D D V D V V

Nyert Kategóriák

10

Atlético

2

Döntetlen

3

WAC

Teljesítményradar

Atlético
WAC

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 2D, 5V

30%

3Gy, 3D, 4V

Gól / Mérkőzés
1.4

14 / 10 mérkőzés

0.9

9 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-1

-1

-4

-4

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
A. Sørloth (3 gól)
D. Baumgartner (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 8
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 3
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

33%

2Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
64.8

Liga Nehézsége: 89.4, Ellenfél Minősége: 65.2

54.3

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 53.9

Topcsapatok Ellen
25%

1Gy / 4 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.61

Valós: 1.4 | Kül: -0.21

0.97

Valós: 0.9 | Kül: -0.07

Korrigált Erő
48.1

Támadás: 53.6, Védekezés: 57.4, Forma: 34.4

41.5

Támadás: 31.3, Védekezés: 59.1, Forma: 31.3

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

1
1

16-30'

1
3

31-45'

3
3

46-60'

1
2

61-75'

1
3

76-90+'

2
Atlético
WAC
Atlético

Erő Részletezés

48.1

Összesített

Támadás 53.6
Védekezés 57.4
Forma 34.4
Állandóság 49.3
WAC

Erő Részletezés

41.5

Összesített

Támadás 31.3
Védekezés 59.1
Forma 31.3
Állandóság 53.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

89.4 vs 55.0

Ellenfél Minősége

65.2 vs 53.9

Topcsapatok Ellen

25% vs 0%
Atlético logo Atlético
Gy
Osasuna (63%)
V
Celta Vigo (54%)
V
Arsenal (77%)
Gy
Valencia (72%)
D
Arsenal (72%)
Gy
Athletic (55%)
V
Elche (66%)
D
Real Sociedad (42%)
WAC logo WAC
Gy
Ried (55%)
Gy
Altach (48%)
Gy
GAK (53%)
V
BW Linz (60%)
D
BW Linz (55%)
D
Ried (50%)
V
WSG Tirol (48%)
D
Altach (43%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Osasuna I
2 - 1 Gy
63%
Celta Vigo H
0 - 1 V
54%
Arsenal I
0 - 1 V
77%
Valencia I
2 - 0 Gy
72%
Arsenal H
1 - 1 D
72%
Athletic H
3 - 2 Gy
55%
Elche I
2 - 3 V
66%
Real Sociedad H
2 - 2 D
42%
Barcelona H
1 - 2 V
88%
Sevilla I
1 - 2 V
63%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Ried I
1 - 0 Gy
55%
Altach I
4 - 1 Gy
48%
GAK H
1 - 0 Gy
53%
BW Linz I
0 - 3 V
60%
BW Linz H
0 - 0 D
55%
Ried H
0 - 0 D
50%
WSG Tirol I
1 - 3 V
48%
Altach H
1 - 1 D
43%
GAK I
0 - 2 V
58%
LASK I
1 - 3 V
69%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Atlético jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 64.8) összehasonlítva WAC-val (SoS: 54.3). Ez azt jelenti, hogy Atlético statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Atlético tartja a támadó előnyt 1.4 góllal meccsenként WAC 0.9-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Atlético 1.5-t és WAC 1.3-t kapva meccsenként.

Atlético küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 1-t nyerve.

WAC nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.5 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Atlético-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 6.6 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Atlético

Atlético

VS
WAC

WAC

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet