Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Atlético vs Železničar P

Atlético vs Železničar P Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Atlético vs Železničar P — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Atlético Atlético Hazai Csapat
Železničar P Železničar P Vendég Csapat
Atlético
48.1
Gy V V Gy D Gy V D V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Železničar P
57.4
D Gy D D V Gy Gy V Gy D

Nyert Kategóriák

5

Atlético

1

Döntetlen

9

Železničar P

Teljesítményradar

Atlético
Železničar P

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 2D, 5V

40%

4Gy, 4D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.4

14 / 10 mérkőzés

1.7

17 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

0.9

9 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-1

-1

+8

+8

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
A. Sørloth (3 gól)
K. Karikari (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 8
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 11
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
64.8

Liga Nehézsége: 89.4, Ellenfél Minősége: 65.2

55.1

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 55.2

Topcsapatok Ellen
25%

1Gy / 4 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.61

Valós: 1.4 | Kül: -0.21

1.64

Valós: 1.7 | Kül: +0.06

Korrigált Erő
48.1

Támadás: 53.6, Védekezés: 57.4, Forma: 34.4

57.4

Támadás: 59.6, Védekezés: 73.6, Forma: 42.0

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

1

16-30'

2
3

31-45'

3
3

46-60'

3
2

61-75'

3
3

76-90+'

6
Atlético
Železničar P
Atlético

Erő Részletezés

48.1

Összesített

Támadás 53.6
Védekezés 57.4
Forma 34.4
Állandóság 49.3
Železničar P

Erő Részletezés

57.4

Összesített

Támadás 59.6
Védekezés 73.6
Forma 42.0
Állandóság 56.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

89.4 vs 55.0

Ellenfél Minősége

65.2 vs 55.2

Topcsapatok Ellen

25% vs 0%
Atlético logo Atlético
Gy
Osasuna (63%)
V
Celta Vigo (54%)
V
Arsenal (77%)
Gy
Valencia (72%)
D
Arsenal (72%)
Gy
Athletic (55%)
V
Elche (66%)
D
Real Sociedad (42%)
Železničar P logo Železničar P
D
Radnik (50%)
Gy
OFK (53%)
D
Vojvodina (68%)
D
Red Star (69%)
V
Partizan (57%)
Gy
Javor (56%)
Gy
Novi Pazar (41%)
V
Čukarički (50%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Osasuna I
2 - 1 Gy
63%
Celta Vigo H
0 - 1 V
54%
Arsenal I
0 - 1 V
77%
Valencia I
2 - 0 Gy
72%
Arsenal H
1 - 1 D
72%
Athletic H
3 - 2 Gy
55%
Elche I
2 - 3 V
66%
Real Sociedad H
2 - 2 D
42%
Barcelona H
1 - 2 V
88%
Sevilla I
1 - 2 V
63%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Radnik H
1 - 1 D
50%
OFK H
2 - 0 Gy
53%
Vojvodina I
0 - 0 D
68%
Red Star H
2 - 2 D
69%
Partizan I
1 - 2 V
57%
Javor I
2 - 1 Gy
56%
Novi Pazar H
2 - 0 Gy
41%
Čukarički I
2 - 3 V
50%
Mladost Lučani H
5 - 0 Gy
48%
TSC I
0 - 0 D
60%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 64.8 vs 55.1), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Železničar P tartja a támadó előnyt 1.7 góllal meccsenként Atlético 1.4-jával szemben.

Železničar P védekezési előnyben van, 0.9-t kapva meccsenként Atlético 1.5-jával szemben.

Atlético küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 1-t nyerve.

Železničar P nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.8 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Železničar P-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 9.3 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Atlético

Atlético

VS
Železničar P

Železničar P

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet