Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Basel vs Dukla

Basel vs Dukla Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Basel vs Dukla — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Basel Basel Hazai Csapat
Dukla Dukla Vendég Csapat
Basel
46.7
V Gy V V D Gy Gy V Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Dukla
42.2
Gy V V Gy V D V Gy D V

Nyert Kategóriák

8

Basel

5

Döntetlen

2

Dukla

Teljesítményradar

Basel
Dukla

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
50%

5Gy, 1D, 4V

30%

3Gy, 2D, 5V

Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

0.9

9 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.7

17 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-2

-2

-3

-3

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
B. Traoré (3 gól)
K. Milla (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 9
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 3
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
50.2

Liga Nehézsége: 49.0, Ellenfél Minősége: 51.0

55.6

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 54.0

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.35

Valós: 1.5 | Kül: +0.15

1.03

Valós: 0.9 | Kül: -0.13

Korrigált Erő
46.7

Támadás: 50.1, Védekezés: 43.4, Forma: 50.1

42.2

Támadás: 31.7, Védekezés: 63.4, Forma: 31.7

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

2

16-30'

2
4

31-45'

2
3

46-60'

1
3

61-75'

1
3

76-90+'

1
Basel
Dukla
Basel

Erő Részletezés

46.7

Összesített

Támadás 50.1
Védekezés 43.4
Forma 50.1
Állandóság 38.8
Dukla

Erő Részletezés

42.2

Összesített

Támadás 31.7
Védekezés 63.4
Forma 31.7
Állandóság 49.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

49.0 vs 58.0

Ellenfél Minősége

51.0 vs 54.0

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Basel logo Basel
V
Young Boys (60%)
Gy
Thun (48%)
V
Sion (66%)
V
Thun (53%)
D
Young Boys (50%)
Gy
Winterthur (42%)
Gy
Servette (61%)
V
St.Gallen (60%)
Dukla logo Dukla
Gy
Ml. Boleslav (66%)
V
Slovácko (45%)
V
Zlín (46%)
Gy
Slovácko (50%)
V
Karviná (43%)
D
Ml. Boleslav (66%)
V
Pardubice (57%)
Gy
Jablonec (44%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Young Boys I
0 - 3 V
60%
Thun H
3 - 1 Gy
48%
Sion H
0 - 2 V
66%
Thun I
1 - 3 V
53%
Young Boys H
3 - 3 D
50%
Winterthur I
2 - 0 Gy
42%
Servette H
3 - 1 Gy
61%
St.Gallen I
0 - 3 V
60%
GC Zürich H
1 - 0 Gy
27%
Lausanne I
2 - 1 Gy
43%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Ml. Boleslav I
2 - 1 Gy
66%
Slovácko H
0 - 1 V
45%
Zlín I
1 - 2 V
46%
Slovácko I
2 - 1 Gy
50%
Karviná H
1 - 2 V
43%
Ml. Boleslav I
1 - 1 D
66%
Pardubice H
0 - 2 V
57%
Jablonec H
2 - 0 Gy
44%
Teplice I
0 - 0 D
54%
Slavia Prague H
0 - 2 V
69%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 50.2 vs 55.6), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Basel tartja a támadó előnyt 1.5 góllal meccsenként Dukla 0.9-jával szemben.

Dukla védekezési előnyben van, 1.2-t kapva meccsenként Basel 1.7-jával szemben.

Basel nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Dukla nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.7 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Basel

Basel

VS
Dukla

Dukla

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet