Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Leverkusen vs LNZ Cherkasy

Leverkusen vs LNZ Cherkasy Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Leverkusen vs LNZ Cherkasy — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Leverkusen Leverkusen Hazai Csapat
LNZ Cherkasy LNZ Cherkasy Vendég Csapat
Leverkusen
55.6
V Gy Gy V V Gy Gy D V D

Utolsó 10 Mérkőzés

LNZ Cherkasy
60.7
D D D V D Gy Gy Gy Gy V

Nyert Kategóriák

8

Leverkusen

2

Döntetlen

5

LNZ Cherkasy

Teljesítményradar

Leverkusen
LNZ Cherkasy

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 2D, 4V

40%

4Gy, 4D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.9

19 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.8

18 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+1

+1

+6

+6

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
P. Schick (9 gól)
M. Assinor (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 11 / 2. Félidő: 8
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 10
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
69.1

Liga Nehézsége: 87.0, Ellenfél Minősége: 69.5

67.6

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 71.2

Topcsapatok Ellen
40%

2Gy / 5 mérkőzés

14%

1Gy / 7 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.38

Valós: 1.9 | Kül: -0.48

1.53

Valós: 1.4 | Kül: -0.13

Korrigált Erő
55.6

Támadás: 75.4, Védekezés: 47.6, Forma: 47.6

60.7

Támadás: 54.9, Védekezés: 86.2, Forma: 47.0

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

3

16-30'

1
5

31-45'

2
2

46-60'

3
2

61-75'

3
4

76-90+'

5
Leverkusen
LNZ Cherkasy
Leverkusen

Erő Részletezés

55.6

Összesített

Támadás 75.4
Védekezés 47.6
Forma 47.6
Állandóság 44.8
LNZ Cherkasy

Erő Részletezés

60.7

Összesített

Támadás 54.9
Védekezés 86.2
Forma 47.0
Állandóság 56.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

87.0 vs 98.0

Ellenfél Minősége

69.5 vs 71.2

Topcsapatok Ellen

40% vs 14%
Leverkusen logo Leverkusen
V
Stuttgart (75%)
Gy
Leipzig (79%)
Gy
Köln (62%)
V
Bayern Munich (62%)
V
Augsburg (66%)
Gy
Dortmund (76%)
Gy
Wolfsburg (50%)
D
Heidenheim (67%)
LNZ Cherkasy logo LNZ Cherkasy
D
Dynamo Kyiv (78%)
D
Karpaty Lviv (86%)
D
Metalist 1925 (74%)
V
Kolos (83%)
D
Shakhtar D (78%)
Gy
Kryvbas KR (76%)
Gy
Rukh Vynnyky (49%)
Gy
Oleksandria (44%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Stuttgart I
1 - 3 V
75%
Leipzig H
4 - 1 Gy
79%
Köln I
2 - 1 Gy
62%
Bayern Munich H
0 - 2 V
62%
Augsburg H
1 - 2 V
66%
Dortmund I
1 - 0 Gy
76%
Wolfsburg H
6 - 3 Gy
50%
Heidenheim I
3 - 3 D
67%
Arsenal I
0 - 2 V
77%
Bayern Munich H
1 - 1 D
81%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Dynamo Kyiv H
0 - 0 D
78%
Karpaty Lviv I
0 - 0 D
86%
Metalist 1925 H
1 - 1 D
74%
Kolos I
0 - 1 V
83%
Shakhtar D H
2 - 2 D
78%
Kryvbas KR I
3 - 0 Gy
76%
Rukh Vynnyky I
2 - 1 Gy
49%
Oleksandria H
2 - 0 Gy
44%
Veres Rivne I
3 - 0 Gy
67%
Polissya H
1 - 3 V
77%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 69.1 vs 67.6), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Leverkusen tartja a támadó előnyt 1.9 góllal meccsenként LNZ Cherkasy 1.4-jával szemben.

Védekezésben LNZ Cherkasy messze felülmúlja, meccsenként csak 0.8 gólt kapva 5 kapott gól nélküli meccsel, míg Leverkusen 1.8-t kap meccsenként.

Leverkusen küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 2-t nyerve.

LNZ Cherkasy küzdött az elit ellenfelek ellen, 7 meccsből csak 1-t nyerve.

LNZ Cherkasy erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.9 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

LNZ Cherkasy-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 5.1 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Leverkusen

Leverkusen

VS
LNZ Cherkasy

LNZ Cherkasy

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet