Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Brest vs Strasbourg

Brest vs Strasbourg Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Brest vs Strasbourg — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Brest Brest Hazai Csapat
Strasbourg Strasbourg Vendég Csapat
Brest
40.9
V V D D V V V Gy Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Strasbourg
41.4
D V V V Gy V V Gy V Gy

Nyert Kategóriák

5

Brest

4

Döntetlen

6

Strasbourg

Teljesítményradar

Brest
Strasbourg

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 2D, 5V

30%

3Gy, 1D, 6V

Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.8

18 / 10 mérkőzés

1.5

15 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-6

-6

-3

-3

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

10%

1 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
30%

3 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
L. Ajorque (4 gól)
J. Enciso (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 5
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 5
Hazai Győzelem
50%

2Gy / 4 mérkőzés

33%

2Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
17%

1Gy / 6 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
58.0

Liga Nehézsége: 86.0, Ellenfél Minősége: 67.3

52.9

Liga Nehézsége: 78.7, Ellenfél Minősége: 61.3

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 6 mérkőzés

0%

0Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.49

Valós: 1.2 | Kül: -0.29

1.31

Valós: 1.2 | Kül: -0.11

Korrigált Erő
40.9

Támadás: 43.2, Védekezés: 43.2, Forma: 32.4

41.4

Támadás: 41.2, Védekezés: 51.4, Forma: 30.9

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

2

16-30'

3
1

31-45'

3
2

46-60'

1
3

61-75'

3
1

76-90+'

2
Brest
Strasbourg
Brest

Erő Részletezés

40.9

Összesített

Támadás 43.2
Védekezés 43.2
Forma 32.4
Állandóság 49.3
Strasbourg

Erő Részletezés

41.4

Összesített

Támadás 41.2
Védekezés 51.4
Forma 30.9
Állandóság 46.0

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

86.0 vs 78.7

Ellenfél Minősége

67.3 vs 61.3

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Brest logo Brest
V
Paris SG (84%)
V
Paris FC (77%)
D
Lens (71%)
D
Nantes (56%)
V
Rennes (75%)
V
Auxerre (71%)
V
Monaco (77%)
Gy
Le Havre (53%)
Strasbourg logo Strasbourg
D
Angers (52%)
V
Rayo (68%)
V
Toulouse (57%)
V
Rayo (73%)
Gy
Lorient (69%)
V
Nice (39%)
V
Rennes (75%)
Gy
Mainz 05 (60%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Paris SG I
0 - 1 V
84%
Paris FC I
0 - 4 V
77%
Lens H
3 - 3 D
71%
Nantes I
1 - 1 D
56%
Rennes H
3 - 4 V
75%
Auxerre I
0 - 3 V
71%
Monaco I
0 - 2 V
77%
Le Havre H
2 - 0 Gy
53%
Metz I
1 - 0 Gy
48%
Marseille H
2 - 0 Gy
61%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Angers I
1 - 1 D
52%
Rayo H
0 - 1 V
68%
Toulouse H
1 - 2 V
57%
Rayo I
0 - 1 V
73%
Lorient I
3 - 2 Gy
69%
Nice H
0 - 2 V
39%
Rennes H
0 - 3 V
75%
Mainz 05 H
4 - 0 Gy
60%
Mainz 05 I
0 - 2 V
65%
Nice H
3 - 1 Gy
55%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 58.0 vs 52.9), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Brest átlag 1.2 és Strasbourg átlag 1.2 góllal meccsenként.

Strasbourg védekezési előnyben van, 1.5-t kapva meccsenként Brest 1.8-jával szemben.

Brest küzdött az elit ellenfelek ellen, 6 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.9 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínűtlen.

Ez egy igazi pénzfeldobás. Mindkét csapat figyelemreméltóan kiegyenlített minden mutatóban.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Brest

Brest

VS
Strasbourg

Strasbourg

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet