Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Cagliari vs Antwerp

Cagliari vs Antwerp Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Cagliari vs Antwerp — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Cagliari Cagliari Hazai Csapat
Antwerp Antwerp Vendég Csapat
Cagliari
36.9
V D Gy V Gy V V V V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Antwerp
41.9
V V Gy Gy Gy V V V D D

Nyert Kategóriák

2

Cagliari

5

Döntetlen

8

Antwerp

Teljesítményradar

Cagliari
Antwerp

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 2D, 6V

30%

3Gy, 2D, 5V

Gól / Mérkőzés
0.8

8 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

1.5

15 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-8

-8

-4

-4

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
S. Esposito (3 gól)
C. Scott (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 5
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 8
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
59.0

Liga Nehézsége: 90.0, Ellenfél Minősége: 65.8

56.3

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 54.2

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 4 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.94

Valós: 0.8 | Kül: -0.14

1.15

Valós: 1.1 | Kül: -0.05

Korrigált Erő
36.9

Támadás: 29.1, Védekezés: 50.9, Forma: 21.8

41.9

Támadás: 39.0, Védekezés: 53.1, Forma: 31.9

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

1

16-30'

2

31-45'

1
2

46-60'

3
3

61-75'

1

76-90+'

4
Cagliari
Antwerp
Cagliari

Erő Részletezés

36.9

Összesített

Támadás 29.1
Védekezés 50.9
Forma 21.8
Állandóság 59.2
Antwerp

Erő Részletezés

41.9

Összesített

Támadás 39.0
Védekezés 53.1
Forma 31.9
Állandóság 49.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

90.0 vs 59.5

Ellenfél Minősége

65.8 vs 54.2

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Cagliari logo Cagliari
V
Udinese (74%)
D
Bologna (63%)
Gy
Atalanta (64%)
V
Inter Milan (84%)
Gy
Cremonese (51%)
V
Sassuolo (69%)
V
Napoli (74%)
V
Pisa (46%)
Antwerp logo Antwerp
V
Charleroi (46%)
V
Standard (55%)
Gy
Westerlo (50%)
Gy
Standard (60%)
Gy
OHL (35%)
V
Charleroi (62%)
V
Genk (61%)
V
OHL (52%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Udinese H
0 - 2 V
74%
Bologna I
0 - 0 D
63%
Atalanta H
3 - 2 Gy
64%
Inter Milan I
0 - 3 V
84%
Cremonese H
1 - 0 Gy
51%
Sassuolo I
1 - 2 V
69%
Napoli H
0 - 1 V
74%
Pisa I
1 - 3 V
46%
Como H
1 - 2 V
71%
Parma I
1 - 1 D
62%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Charleroi H
0 - 1 V
46%
Standard H
0 - 5 V
55%
Westerlo I
4 - 2 Gy
50%
Standard I
2 - 1 Gy
60%
OHL H
2 - 0 Gy
35%
Charleroi I
1 - 2 V
62%
Genk H
1 - 2 V
61%
OHL I
0 - 1 V
52%
Standard H
1 - 1 D
67%
La Louvière I
0 - 0 D
54%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 59.0 vs 56.3), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Antwerp tartja a támadó előnyt 1.1 góllal meccsenként Cagliari 0.8-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Cagliari 1.6-t és Antwerp 1.5-t kapva meccsenként.

Cagliari küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 0-t nyerve.

Antwerp nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.5 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Antwerp-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 5.0 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Cagliari

Cagliari

VS
Antwerp

Antwerp

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet