Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Cagliari vs Lorient

Cagliari vs Lorient Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Cagliari vs Lorient — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Cagliari Cagliari Hazai Csapat
Lorient Lorient Vendég Csapat
Cagliari
36.9
V D Gy V Gy V V V V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Lorient
51.4
Gy D V Gy V D V Gy D D

Nyert Kategóriák

1

Cagliari

3

Döntetlen

11

Lorient

Teljesítményradar

Cagliari
Lorient

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 2D, 6V

30%

3Gy, 4D, 3V

Gól / Mérkőzés
0.8

8 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-8

-8

+3

+3

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
S. Esposito (3 gól)
B. Dieng (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 5
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 9
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
59.0

Liga Nehézsége: 90.0, Ellenfél Minősége: 65.8

60.2

Liga Nehézsége: 81.9, Ellenfél Minősége: 64.0

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 4 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.94

Valós: 0.8 | Kül: -0.14

1.78

Valós: 1.4 | Kül: -0.38

Korrigált Erő
36.9

Támadás: 29.1, Védekezés: 50.9, Forma: 21.8

51.4

Támadás: 51.4, Védekezés: 69.8, Forma: 33.1

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

1
1

16-30'

4

31-45'

2

46-60'

3
3

61-75'

1

76-90+'

5
Cagliari
Lorient
Cagliari

Erő Részletezés

36.9

Összesített

Támadás 29.1
Védekezés 50.9
Forma 21.8
Állandóság 59.2
Lorient

Erő Részletezés

51.4

Összesített

Támadás 51.4
Védekezés 69.8
Forma 33.1
Állandóság 57.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

90.0 vs 81.9

Ellenfél Minősége

65.8 vs 64.0

Topcsapatok Ellen

0% vs 20%
Cagliari logo Cagliari
V
Udinese (74%)
D
Bologna (63%)
Gy
Atalanta (64%)
V
Inter Milan (84%)
Gy
Cremonese (51%)
V
Sassuolo (69%)
V
Napoli (74%)
V
Pisa (46%)
Lorient logo Lorient
Gy
Metz (48%)
D
Paris SG (84%)
V
Strasbourg (55%)
Gy
Marseille (61%)
V
Lyon (70%)
D
Paris FC (72%)
V
Toulouse (62%)
Gy
Lens (71%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Udinese H
0 - 2 V
74%
Bologna I
0 - 0 D
63%
Atalanta H
3 - 2 Gy
64%
Inter Milan I
0 - 3 V
84%
Cremonese H
1 - 0 Gy
51%
Sassuolo I
1 - 2 V
69%
Napoli H
0 - 1 V
74%
Pisa I
1 - 3 V
46%
Como H
1 - 2 V
71%
Parma I
1 - 1 D
62%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Metz I
4 - 0 Gy
48%
Paris SG I
2 - 2 D
84%
Strasbourg H
2 - 3 V
55%
Marseille H
2 - 0 Gy
61%
Lyon I
0 - 2 V
70%
Paris FC H
1 - 1 D
72%
Toulouse I
0 - 1 V
62%
Lens H
2 - 1 Gy
71%
Lille I
1 - 1 D
78%
Nice H
0 - 0 D
39%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 59.0 vs 60.2), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Lorient tartja a támadó előnyt 1.4 góllal meccsenként Cagliari 0.8-jával szemben.

Lorient védekezési előnyben van, 1.1-t kapva meccsenként Cagliari 1.6-jával szemben.

Cagliari küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 0-t nyerve.

Lorient küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 1-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.5 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Lorient-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 14.5 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Cagliari

Cagliari

VS
Lorient

Lorient

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet