Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Cercle Brugge vs Nordsjælland

Cercle Brugge vs Nordsjælland Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Cercle Brugge vs Nordsjælland — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Cercle Brugge Cercle Brugge Hazai Csapat
Nordsjælland Nordsjælland Vendég Csapat
Cercle Brugge
44.6
V V Gy Gy Gy D Gy V V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Nordsjælland
51.3
D D V D Gy D Gy Gy Gy V

Nyert Kategóriák

6

Cercle Brugge

3

Döntetlen

6

Nordsjælland

Teljesítményradar

Cercle Brugge
Nordsjælland

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 2D, 4V

40%

4Gy, 4D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.9

19 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.8

18 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+1

+1

+3

+3

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
90%

9 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
80%

8 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
O. Diakité (4 gól)
P. Amoako (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 10 / 2. Félidő: 9
1. Félidő: 2 / 2. Félidő: 9
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
42.4

Liga Nehézsége: 62.4, Ellenfél Minősége: 49.7

53.4

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 52.4

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.0

Valós: 1.9 | Kül: -0.1

1.06

Valós: 1.1 | Kül: +0.04

Korrigált Erő
44.6

Támadás: 58.5, Védekezés: 37.0, Forma: 37.0

51.3

Támadás: 37.9, Védekezés: 75.8, Forma: 41.4

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

1
4

16-30'

2

31-45'

1
4

46-60'

3
4

61-75'

2
2

76-90+'

4
Cercle Brugge
Nordsjælland
Cercle Brugge

Erő Részletezés

44.6

Összesített

Támadás 58.5
Védekezés 37.0
Forma 37.0
Állandóság 44.8
Nordsjælland

Erő Részletezés

51.3

Összesített

Támadás 37.9
Védekezés 75.8
Forma 41.4
Állandóság 56.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

62.4 vs 55.0

Ellenfél Minősége

49.7 vs 52.4

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Cercle Brugge logo Cercle Brugge
V
La Louvière (42%)
V
ZW (54%)
Gy
Dender (35%)
Gy
Dender (40%)
Gy
La Louvière (49%)
D
ZW (70%)
Gy
Anderlecht (52%)
V
La Louvière (49%)
Nordsjælland logo Nordsjælland
D
Midtjylland (52%)
D
Brøndby (49%)
V
Viborg (55%)
D
AGF (57%)
Gy
Viborg (50%)
D
AGF (62%)
Gy
Brøndby (44%)
Gy
Sønderjyske (43%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
La Louvière I
1 - 4 V
42%
ZW H
2 - 3 V
54%
Dender H
2 - 1 Gy
35%
Dender I
4 - 1 Gy
40%
La Louvière H
3 - 0 Gy
49%
ZW I
2 - 2 D
70%
Anderlecht I
3 - 2 Gy
52%
La Louvière H
1 - 3 V
49%
Sint-Truiden I
1 - 2 V
60%
Dender H
0 - 0 D
46%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Midtjylland H
0 - 0 D
52%
Brøndby I
1 - 1 D
49%
Viborg I
0 - 1 V
55%
AGF H
1 - 1 D
57%
Viborg H
2 - 1 Gy
50%
AGF I
1 - 1 D
62%
Brøndby H
2 - 1 Gy
44%
Sønderjyske H
2 - 0 Gy
43%
Midtjylland I
1 - 0 Gy
57%
Viborg I
1 - 2 V
55%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Nordsjælland jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 53.4) összehasonlítva Cercle Brugge-val (SoS: 42.4). Ez azt jelenti, hogy Nordsjælland statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Cercle Brugge tartja a támadó előnyt 1.9 góllal meccsenként Nordsjælland 1.1-jával szemben.

Védekezésben Nordsjælland messze felülmúlja, meccsenként csak 0.8 gólt kapva 3 kapott gól nélküli meccsel, míg Cercle Brugge 1.8-t kap meccsenként.

Nordsjælland nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.8 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Nordsjælland-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 6.7 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Cercle Brugge

Cercle Brugge

VS
Nordsjælland

Nordsjælland

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet